رفتن به مطلب

سوالات و حل تشریحی آزمون نظام مهندسی محاسبات پایه سه بهمن 94

اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشی خدمت همه دوستان

بنده امروز برای چندمین بار با دفتر مقررات ملی ساختمان تماس گرفتم. مثل اکثر اوقات از ساعت 14 تا 16 پاسخ ندادند. بعد با معاونت نظارت و کنترل تماس گرفتم حسابی از دست خودشون و همکاراشون گلایه کردم و گفتم چرا گوشی جواب نمی دید؟ بعد در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون گفت که هفته اول خرداد اعلام میشه!!!!!!!! به نظر دوستان دیر نیست؟ خیلی طولش دادن.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
  • تعداد پاسخ 261
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

admin

حل تشریحی آزمون نظام مهندسی محاسبات پایه سه بهمن 94 ( سوالات 1 تا 30) منبع:  Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. کانال تلگرام دکترمسعود حسین زاده اصل دانلود ازمنبع یا از پیوست     ---------------------------- دانلود سوالات آزمون محاسبات94 بهمن c303کد منبع: Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. &#

Fredcivil

متن پیشنهادی بنده: خواهشا مقدمه رو هر کس نامه نگاریش خوبه بنویسه من که هر چی مینویسم خوب در نمیاد.اما توضیحات سوالات: ۱.صورت سوال:در یک قاب ساختمانی ساده با مهاربندهای همگرای ویژه پس از اتمام عملیات تحلیل و طراحی و در هنگام تیپ بندی مقاطع اعضا افزایش مقطع کدامیک از اعضای قاب صحیح نیست؟(فرض کنید پس از تیپ بندی اعضا تحلیل و طراحی مجدد انجام نمی شود.همچنین فرض کنید سختی جانبی ستونها در برابر سختی جانبی مهاربندها بسیار ناچیز بوده و تغییر ابعاد اعضای قاب تاثیری در نحوه توزیع نیروی جانبی قاب بین عنا

Barazandeh123

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و همکاران عزیزم لطفا هر سوالی رو که همگی به این نتیجه رسیدیم که ایراد داره و چند نوع برداشت از حل سوال میشده و مشکل از طراح سوال بوده رو هر چه زودتر جمع بندی کنیم و به صورت یه نامه تایپی یا دست نوشته فکس کنیم به دفتر مقررات ملی آقای محمدی مسئول آزمون ها تا رسبدگی بشه قبل از اینکه سازمان سنجش رسیدگی کلی رو انجام داده باشه..چون این حق همه ماست اینا همیشه و در هر آزمون چند تا سوال مبهم طرح میکنن تا وقت همه گرفته شه و درگیر اون سوالا شن و این اصلا انصاف نیست چون اگر وق

تصاویر ارسال شده

بالاخره نتايج اعلام شد 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
لینک به دیدگاه

فقط دو سوال ازمون محاسبات حذف شدند.

لینک به دیدگاه

یه ساعت بود داشتم دنبال این تاپیک میگشتم نمیتونستم پیداش کنن.دوستان بالاخره تو این تاپیک کامنت گذاشتن اومد صفحه اول ممنون.

دوستان لطفا در صورت تمایل نمره هاتون رو به همراه اینکه چندمین بارتونه که شرکت کردین بگین. من خودم دفعه اول بودم ۶۰ اوردم.هم خیلی خوشحالم و هم یه کمی ناراحت چون ۹ تاغلط داشتم و نتونستم به ۷۰ که هدفم بود برسم.هر چند تو این آزمون نمره ۵۰ و ۱۰۰ عملا تفاوتی ندارن.

ایشالا که بقیه دوستان هم قبول شده باشن.

لینک به دیدگاه

كدام سوالات حذف شدند ؟

لینک به دیدگاه

سوال سیلوی بتنی در شهر سنندج و ستون روی پی منفرد با بار برون محور

یه ساعت بود داشتم دنبال این تاپیک میگشتم نمیتونستم پیداش کنن.دوستان بالاخره تو این تاپیک کامنت گذاشتن اومد صفحه اول ممنون.
دوستان لطفا در صورت تمایل نمره هاتون رو به همراه اینکه چندمین بارتونه که شرکت کردین بگین. من خودم دفعه اول بودم ۶۰ اوردم.هم خیلی خوشحالم و هم یه کمی ناراحت چون ۹ تاغلط داشتم و نتونستم به ۷۰ که هدفم بود برسم.هر چند تو این آزمون نمره ۵۰ و ۱۰۰ عملا تفاوتی ندارن.

سلام مهندس جان، تبریک میگم. این اول راهه. سعی کنید به مهندسی محاسب با قضاوت مهندسی بالا تبدیل بشید. اصلا به نمره اهمیت ندید و بیشتر مطالعه کنید. من 7 سال سابقه کار تجربی دارم مهندس محاسبی موفق هست که قضاوت و دید مهندسی مبتنی بر علم داشته باشه. بازم تبریک میگم. 60 نمره خیلی خوبیه.

لینک به دیدگاه

سلام تبریک به همه دوستانی که قبول شدند

بار اولی بود که شرکت کردم و خداروشکر هر سه آزمون رو قبول شدم

همونطور که دوستان گفتند این هنوز اول راهه... با آرزوی موفقیت در آزمون برای سایر دوستان

لینک به دیدگاه

سوال سیلوی بتنی در شهر سنندج و ستون روی پی منفرد با بار برون محور

سلام مهندس جان، تبریک میگم. این اول راهه. سعی کنید به مهندسی محاسب با قضاوت مهندسی بالا تبدیل بشید. اصلا به نمره اهمیت ندید و بیشتر مطالعه کنید. من 7 سال سابقه کار تجربی دارم مهندس محاسبی موفق هست که قضاوت و دید مهندسی مبتنی بر علم داشته باشه. بازم تبریک میگم. 60 نمره خیلی خوبیه.
خیلی ممنون.بله کاملا حق با شماس مطمینا من هنوز در نقطه صفر هستم

چند ماه هم هست میخام وارد کار محاسبات بشم که متاسفانه فعلا به نتیجه ای نرسیدم.بساز و بفروشی هم هر چند درامدش خوبه ولی خیلی تکراری و خسته کنندس.امیدوارم بزودی وارد بازار محاسبات شم.

فاطمه خانوم به شما هم تبریک میگم.

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان من با نمره 50 قبول شدم . خدا رو شکر میکنم چون یه بار هم ازمون دادم شده بودم 49 . خدا رو شکر

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان من با نمره 50 قبول شدم . خدا رو شکر میکنم چون یه بار هم ازمون دادم شده بودم 49 . خدا رو شکر

تبریک میگم خیلی حرص میخوردی و استرس داشتی.خوشحالم شما هم قبول شدین.
لینک به دیدگاه

تبریک میگم خیلی حرص میخوردی و استرس داشتی.خوشحالم شما هم قبول شدین.

مرسی مهندس به شما هم تبریک میگم انشااله موفق باشین

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستانی که قبول شدن میشه راهنمایی کنن که چی خوندن و مابعشون چی بوده بجز آیین نامه ها....

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,100
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    MichaelMax
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• در حال حاضر هیچ کاربر عضوی آنلاین نیست
  • کاربران

• ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt

hamidt 1

Members
    • mohsen6176