رفتن به مطلب

نرم افزار فرافر میلگرد یا سازه 90؟

اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید من به تازگی عضو سایت ایران سازه شدم 

من هفته گذشته در یک جلسه پرزنت با نرم افزار فرافر میلگرد آشنا شدم وقابلیت های خوبی داشت وکیفیت نقشه هاش قابل قبول بود  با اینکه 4 ساله که تولید شده اما تعریف نرم افزار سازه 90 را هم خیلی شنیدم  قیمت برام واقعا مهم نیست کیفیت و سرعت . دقت . هماهنگی با آیین نامه ها و اجرایی بودن نقشه ها اهمیت بیشتری داره میخواستم خواهش کنم نظرات دوستانو در رابطه با این 2 نرم افزار بدونم  نقات قوت و ضعف ؟؟؟ که بتونم برای انتخاب بهتر تصمیم بگیرم . با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میشه اسم این نرم افزار رو به انگلیسی بنویسید تا متوجه بشم تلفظ درستش چیه؟

لینک به دیدگاه

یه مدتی با شرکت رایزنی میکردم در مورد قابلیتهای نرم افزار. خودم امتحان نکردم. ولی از دوستان زیادی شنیدم که نرم افزار با کیفیتی هست. یه طرحی هم دارند (شایدم داشتند) که یه نقشه رو برای شما به صورت رایگان میکشیدند تا از کیفیت کار مطلع بشید. حتی اگر ایرادی پیدا کردید در خرید تخفیف قایل میشن. من یه فایل فرستادم. اما کامل نکشیدن تا بشه نظر جامعی بدم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

پيشنهاد ميکنم قبل از خريد  دو نرم افزار اشاره شده بالا با قابليت هاي نرم افزار ايران سازه هم آشنا بشيد واقعا بعداز کار با آن از خريد خود پشيمان نخواهيد شد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

پيشنهاد ميکنم قبل از خريد  دو نرم افزار اشاره شده بالا با قابليت هاي نرم افزار ايران سازه هم آشنا بشيد واقعا بعداز کار با آن از خريد خود پشيمان نخواهيد شد

سلام. آیا شما با سازه 90 و فرافر میلگرد هم کار کرده اید یا آشنایی دارید؟

در صورت امکان میشه مقایسه دقیقتری داشته باشید یا تجربیات خودتون در رابطه با کار با این نرم افزار بیان کنید؟

ممنون

لینک به دیدگاه

farafar milgerd

سلام دوستان

با سلام و ممنون از پیشنهاد شما . ولی من با ایران سازه هم آشنا شدم ام در بخش دیوار برشی های ( چند پایه  u شکل و L شکل  ) , و باز شو دار    ضعیف به نظر آمد و قابلیت های سازه 90 و فرافر میلگرد را در همه قسمت های ترسیمی بیشتر دیدم . من هدفم مقایسه همین دو نرم افزار بود . لطفا بحث به حاشیه  نره

لینک به دیدگاه

farafar milgerd

سلام دوستان

با سلام و ممنون از پیشنهاد شما . ولی من با ایران سازه هم آشنا شدم ام در بخش دیوار برشی های ( چند پایه  u شکل و L شکل  ) , و باز شو دار    ضعیف به نظر آمد و قابلیت های سازه 90 و فرافر میلگرد را در همه قسمت های ترسیمی بیشتر دیدم . من هدفم مقایسه همین دو نرم افزار بود . لطفا بحث به حاشیه  نره

با سلام از چه نظر ضعيف به نظر اومد تقريبا  درهمه نرم افزارهاي ترسيمي ديوارهاي برشي با هرشکل در SD  مدل و در نرم افزار ترسيمي به همان شکل ترسيم ميشود به نظر بحث شما تبليغي هست نه سوالي من سازه 90 هم دارم نرم افزار خوبيه  اما هم در بحث محاسبات آرماتور تيرها و همچنين نقشه ترسيمي در روي کاغذ اصلا خوب نيست و قابل مقايسه با قيمتش نيست اين واقعيته و قابل انکار نيست

سلام دوستان

سلام. آیا شما با سازه 90 و فرافر میلگرد هم کار کرده اید یا آشنایی دارید؟

در صورت امکان میشه مقایسه دقیقتری داشته باشید یا تجربیات خودتون در رابطه با کار با این نرم افزار بیان کنید؟

ممنون

سلام جناب مهندس رعيت اولا لازم ميدانم تشکر کنم بابت نرم افزار بسيار خوب ضريب زلزله . در مورد سازه 90 بغير از نکات فني که خودم را درحد آن نميدانم اظهار نظر کنم فقط بگم نقشه کشيدن با سازه 90 و يا ساير نرم افزارهاي ترسيمي واقعا غلق خاصخودش داره و سخته و يکم دست طراح بسته هست ونياز به زمان بيشتري تو کار ترسيم و تنظيمات داره اما تو ايران سازه واقعا زود در عرض چند ثانيه نقشه کامل کشيده ميشه اگه نپسنديديد دوباره با عوض کردن نوع ترسيم يا عوض کردن سايز ميگلردها و سار تنظيمات ترسيمي ميتونيد بهينه ترين و قابل قبول ترين نقشه را به کارفرما ارائه دهيد روي هيچ نرم افزاري نصب نميشه  دوستان بيشتر از روي تعصب بعضي حرفها را ميزنند يا اينکه پول زيادي بابت نرم افزار دادند و ميخوان يکم خودشون راضي کنند

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام جناب steelman ممنونم از توضیح شما چون هدف من از این سوال خرید یکی از دو نرم افزار فرافر میلگرد و سازه 90 هست  نه ایران سازه یا ......

از توضیح شما و تجربه شما از استفاده از  سازه 90  وقیمت بالاتر بودنش به این نتیجه نزدیک شدم که نرم افزار فرافر میلگرد را انتخاب کنم . ممنونم .و اینجا من نیتم بر خلاف شما تبلیغ نرم افزار خاصی نبود

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,035
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    DannyGig
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• در حال حاضر هیچ کاربر عضوی آنلاین نیست
  • کاربران

• ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt

hamidt 1

Members
    • mohsen6176