رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اینجانب دارای پروانه اشتغال پایه 3 نظارت و اجرا هستم . چطور میتونم هم واسم بیمه رد شه هم از سهمیه ام استفاده کنم. ایا شرکتها راحت قبول میکنن پروانه را حقوقی کنیم؟ لطفا دوستان اگه اطلاع دارن توضیح بدن . مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با توجه به شرایط تاسف آور فعلی(آغاز مجدد برگه فروشی) به شما توصیه می کنم اگر شرکت حقوقی را کامل می شناسید حقوقی کنید.

لینک به دیدگاه

لطفا میشه کمی مطلب باز کنید؟ چطور مییشه از پروانه نظارت و اجرا نهایت استفاده رو کرد؟ 

لینک به دیدگاه

• Administrators

من البته دقیق در جریان کار نیستم البته تا جایی که میدانم ناظر فقط به صورت حقیقی داریم ولی پروانه اجرا به صورت حقوقی هم قابل تعریف است که باید حداقل دو نفر با پروانه مجری ذیصلاح اقدام به تاسیس شرکت مجری ذیصلاح نمایند. توجه کنید که در صورت حقوقی شدن پروانه در بحث مالیات نیز با شما مطابق با شرکتهای حقوقی برخورد میشود و مجبور به پرداخت درصد مالیات بیشتری خواهید بود

لینک به دیدگاه

این بحث مشکل بنده هم هست ...من از سال 94 یه کار نظارت بهم ارجاع شده که هنوز جواز نگرفته و می خواستم برم پروانمو زیر شاخه حقوقی کنم ولی نمی دونم مشکلی از بابت کار پروانه نشده برام ایجاد میشه یا خیر ؟ به نظام تهران هم به بخش صدور پروانه و کمسیون حقوقی مراجعه کردم ولی هیچکدوم جواب سوالم رو نمی دونستن پرسیدم به کجا مراجعه کنم که با بدخلقی جواب سر بالا شنیدم

واقعا نظام مهندسی تو ضمینه مشاوره دادن به اعضاش همیشه صفر بوده ... منحل شدن نظام و پیگیری سیستم ارجاع در شهرداری به نظرم بهتر هست

لینک به دیدگاه

این بحث مشکل بنده هم هست ...من از سال 94 یه کار نظارت بهم ارجاع شده که هنوز جواز نگرفته و می خواستم برم پروانمو زیر شاخه حقوقی کنم ولی نمی دونم مشکلی از بابت کار پروانه نشده برام ایجاد میشه یا خیر ؟ به نظام تهران هم به بخش صدور پروانه و کمسیون حقوقی مراجعه کردم ولی هیچکدوم جواب سوالم رو نمی دونستن پرسیدم به کجا مراجعه کنم که با بدخلقی جواب سر بالا شنیدم

واقعا نظام مهندسی تو ضمینه مشاوره دادن به اعضاش همیشه صفر بوده ... منحل شدن نظام و پیگیری سیستم ارجاع در شهرداری به نظرم بهتر هست

سلام

برای گرفتن پروانه در دفاتر خدمات مدت زمان مشخصی وجود دارد که میتونید از اونها بپرسید، بعد از گذشت مدت معلوم و نگرفتن پروانه میتونید درخواست انصراف به شهرداری و نطام مهندسی بدید.

با حقوقی کردن پروانه، پروانتون در نظام مهندسی ضبط میشه و اگه اونکار بخواهد پروانه بگیرید دیگه نمیتونید اینکارو انجام بدبد و مالک باید تغییر ناظر بده.

لینک به دیدگاه

سلام

برای گرفتن پروانه در دفاتر خدمات مدت زمان مشخصی وجود دارد که میتونید از اونها بپرسید، بعد از گذشت مدت معلوم و نگرفتن پروانه میتونید درخواست انصراف به شهرداری و نطام مهندسی بدید.

با حقوقی کردن پروانه، پروانتون در نظام مهندسی ضبط میشه و اگه اونکار بخواهد پروانه بگیرید دیگه نمیتونید اینکارو انجام بدبد و مالک باید تغییر ناظر بده.

سلام

سوالی که برای بنده ایجاد میشود این هست که بنده از سهمیه سال 94 کار ارجاعی رو دارم حال سهمیه سال 95 را میخواهم واگذار کنم این دو چه دخلی بهم دارند .. در صورتیکه پروانه را در اختیار ازمایشگاه هم قرار بدم گویا به سهمیه و اینکه چقدرش کمه کار ندارند...لطفا در این خصوص توضیح بفرمایید.

لینک به دیدگاه

سلام

اگر 18 ماه نظارتتون تموم شده باشه، میتونید سهمیتون رو آزاد کنید. (یعنی مساحت این کار تو سهمیتون صفر میشه و از سهمیتون خارج میشه ولی همچنان مسئولیتش به عهده شماست) در غیر این صورت این کار جزیی از سهمیتون حساب میشه، و تا جاییکه میدونم اگر بخواید آزمایشگاه برید نباید نظارت داشته باشید (سهمیتون باید خالی باشه)

لینک به دیدگاه

سلام

اگر 18 ماه نظارتتون تموم شده باشه، میتونید سهمیتون رو آزاد کنید. (یعنی مساحت این کار تو سهمیتون صفر میشه و از سهمیتون خارج میشه ولی همچنان مسئولیتش به عهده شماست) در غیر این صورت این کار جزیی از سهمیتون حساب میشه، و تا جاییکه میدونم اگر بخواید آزمایشگاه برید نباید نظارت داشته باشید (سهمیتون باید خالی باشه)

الان این کاری که  بنده سال پیش گرفتم , بیش از 5 ماه هست که پروانه ساخت نگرفته ..به نظرتون انصراف بدم ؟

در صورت انصراف چه مراحلی باید طی شود ؟ تا اونجا که بنده میدونم تنها پر کردن برگ انصراف قبل جواز و ثبت آن در دبیرخانه سازمان کفایت خواهد کرد..آیا نیاز هست با شهرداری هم مکاتبه انجام شود ؟ به خود شهردار نامه بزنم یا واحد شهرسازی؟

لینک به دیدگاه

سلام

الان این کاری که  بنده سال پیش گرفتم , بیش از 5 ماه هست که پروانه ساخت نگرفته ..به نظرتون انصراف بدم ؟

در صورت انصراف چه مراحلی باید طی شود ؟ تا اونجا که بنده میدونم تنها پر کردن برگ انصراف قبل جواز و ثبت آن در دبیرخانه سازمان کفایت خواهد کرد..آیا نیاز هست با شهرداری هم مکاتبه انجام شود ؟ به خود شهردار نامه بزنم یا واحد شهرسازی؟

در کل برای انصراف باید برگه انصراف توسط ناظر و مالک پر بشه و به ثبت برسه و ناظر جدید معرفی بشه (یه پولی هم به ازای هر متراژ از مالک گرفته میشه برای انصراف) بعد با وجود تمام این حالتها بخش فنی وقتی با انصرافتون موافقت کرد، کار از لیست پروژه هاتون خارج میشه و انصراف انجام شده

برای انصراف یک طرفه:  باید یه نامه انصراف  نوشته بشه و ناظر و دفتر طراحی پای نامه رو مهر کنن و ببرن نظام دیگه به مالک نیازی نیست اینجا.

انصراف هم در هر دو صورت باید بره نظام، به شهرداری ارتباط نداره

ولی اینکه میتونید الان یک طرفه انصراف بدید یا نه رو نمیدونم دقیقا ، بهتره از نظام استان بپرسید که مطمئن بشید

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,031
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    Danieldok
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• کاربران

• ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt

hamidt 1

Members
    • mohsen6176

mohsen6176 0