رفتن به مطلب

کاملترین مرجع کاربردی طراحی سازه های بتنی با نرم افزار ETABS 2015(جلد اول)

admin
 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

• Administrators

کاملترین مرجع کاربردی طراحی سازه های بتنی با نرم افزار ETABS 2015(جلد اول - ویراست 2 - چاپ پنجم)

شابک: 9786006190723

ویراست : دوم

نوبت چاپ :  پنجم

مولفین : رضا سلطان آبادی ، احمدرضا جعفری

تعداد صفحات : 768

سال انتشار : 1395

قیمت : 40000 تومان

انتشارات نگارنده دانش :

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

ketab2-450x450.jpg

این کتاب در واقع همان کتاب قبلی تحت عنوان کاملترین مرجع کاربردی طراحی سازه های بتنی با ETABS2013 هست که محتوای آن بر اساس ورژن جدید نرم افزار ( ETABS2015) و آیین نامه های جدید ( مبحث شش و نه ویرایش 92 و ایین نامه 2800 ویرایش 4) به روز شده است. البته بخشهای مربوط به نرم افزار SAFE از کتاب حذف شده است و به کتاب دیگری منتقل شده است که به زودی منتشر خواهد شد.

کتاب از طریق غرفه انتشارات نگارنده دانش در نمایشگاه کتاب 1395 واقع در شهر آفتاب سالن 104 ناشران دانشگاهی غرفه 328 قابل خرید است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از مهندس جعفری عزیز

لازم به ذکر است که کتاب بر اساس آیین نامه ACI 318-14 در کنار مباحث نهم تدوین شده است. به عبارتی علاوه بر ضوابط مبحث نهم، در هر بخش به ضوابط آیین نامه ACI 318-14 و همچنین در یک فصل بر اساس آیین نامه CSA2014 اشاره شده است.

لینک به دیدگاه

با سلام ......شما در کتاب sap2000 ک تازه منتشر شده است ب برسی ساختمانهای فولادی پرداخته اید یا اینکه مربوط به سازه های فلزی خاص مثل سوله و مخازن میباشد؟  با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام ......شما در کتاب sap2000 ک تازه منتشر شده است ب برسی ساختمانهای فولادی پرداخته اید یا اینکه مربوط به سازه های فلزی خاص مثل سوله و مخازن میباشد؟  با تشکر

کتاب SAP2000 مربوط به ما نیست و انتشارات اشتباهی اسم مارو در سایت قرار داده است.

لینک به دیدگاه

سلام

اگه قرار باشه با هر ورژن نرم افزاری یک کتاب هم چاپ شه که خیلی شیر توشیر می شه

لینک به دیدگاه

با سلام

تکلیف ما که سال قبل هر دو کتاب 2013 رو خریدیم چیه؟

آیا امکان ارسال اصلاحیه یا همچین چیزی هست؟

لینک به دیدگاه

سلام

اگه قرار باشه با هر ورژن نرم افزاری یک کتاب هم چاپ شه که خیلی شیر توشیر می شه

هر کتاب ممکنه با همون نگارش اولیه چند بار تجدید چاپ بشه، حالا اگه مؤلف همت کنه و در نوبت های چاپ بعدی کتابش رو به روز کنه هم به لحاظ محتوا و هم نسخه های نرم افزار کار بسیار خوبی هم هست.

لینک به دیدگاه

آره والا من هم هر دو کتاب ۲۰۱۳ رو گرفتم نمیدونم باز باید کتاب جدید رو بخرم؟؟

لینک به دیدگاه

• Administrators

اینکه کتاب جدید خریداری شود یا خیر بستگی به خود شخص دارد. خیلی ها هستند که بدون کتابهای آموزشی توانایی استفاده از امکانات نرم افزارها برای طراحی سازه دارند تبعاً نیازی به کتاب هم ندارند. برخی نیز این توانایی را در خود میبینند که با داشتن اطلاعات از ورژن قدیمی نرم افزارها و آیین نامه ها ، با آمدن ورژنهای جدید آنها با کمی مطالعه و تلاش و بدون کمک کتابهای آموزشی به اطلاعات لازم دست پیدا کنند.  پس نمیشود یک فرمول کلی برای این موضوع بیان کرد.

لینک به دیدگاه

برای اونایی که کتاب 2013 رو دارن یه تخفیفی چیزی بدین که بتونیم بخریم و استفاده کنیم چون واقعا هزینش زیاده مخصوا که کتاب قبلی هم همین حدود ها بود قیمتش و جدیدا خریدم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

ممنون بابت معرفی کتاب، لطفا اگه میشه لینک خرید آنلاین این کتاب را نیز بگذارید تا سفارش دهیم.

لینک به دیدگاه

اینکه کتاب جدید خریداری شود یا خیر بستگی به خود شخص دارد. خیلی ها هستند که بدون کتابهای آموزشی توانایی استفاده از امکانات نرم افزارها برای طراحی سازه دارند تبعاً نیازی به کتاب هم ندارند. برخی نیز این توانایی را در خود میبینند که با داشتن اطلاعات از ورژن قدیمی نرم افزارها و آیین نامه ها ، با آمدن ورژنهای جدید آنها با کمی مطالعه و تلاش و بدون کمک کتابهای آموزشی به اطلاعات لازم دست پیدا کنند.  پس نمیشود یک فرمول کلی برای این موضوع بیان کرد.

با سلام

آقای مهندس کتاب سازه های فولادی که الان در سایت انتشارات موجود است چاپ 94 و بر اساس وژن 13 نرم افزار است. آیا ویرایش جدید این کتاب همانند کتاب بتن  (در آینده ای نزدیک)  منتشر میشه  یا اینکه همین ویرایشی که در حال حاضر موجود است، باقی میمونه؟

لینک به دیدگاه

با سلام ، ببخشید با توجه به اینکه مبحث 9 تا  چند وقت دیگه عوض میشه و ظاهرا قرار بر اساس aci2014 بشه ، بنظر شما این کتاب میتونه مفید باشه باز؟ تنظیمات آیینامه ای که در کتاب گفته شده بر اساس مبحث 9 است یا aci 2014؟(چاپ قبلی این کتابو ک من دارم تنظیمات آیینامه هاش در ایتبس بر اساس مبحث9 بود...)

لینک به دیدگاه

با سلام ، ببخشید با توجه به اینکه مبحث 9 تا  چند وقت دیگه عوض میشه و ظاهرا قرار بر اساس aci2014 بشه ، بنظر شما این کتاب میتونه مفید باشه باز؟ تنظیمات آیینامه ای که در کتاب گفته شده بر اساس مبحث 9 است یا aci 2014؟(چاپ قبلی این کتابو ک من دارم تنظیمات آیینامه هاش در ایتبس بر اساس مبحث9 بود...)

با توجه به اینکه قراره مبحث نهم به Aci تغییر داده شود، رویکرد ما ارائه ضوابط هر دو آیین نامه است. یعنی در هر بخش که توضیحات آیین نامه را شرح داده ایم، به هر دو آیین نامه مبحث نهم و ACI318-14 اشاره کرده ایم که اگر آیین نامه تغییر داده شد مشکلی نباشد و کاربر بتواند از کتاب همچنان استفاده کند.

لینک به دیدگاه

سلام.

این aci-14  خیلی فرق داره با aci-08 ؟؟؟

مثل داستان فولاد که نیست ؟

یه راهنمایی کنید در این مورد

مرسی.

لینک به دیدگاه

واسه فولاد هم 2015 رو میدین یا همون 2013 هستش دیگه؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

چرا هیچوقت از آیین نامه CSA صحبت نمیشه؟ و ضوابط و ... اش در کتابها و جزوات و ... آورده نمیشه؟

لینک به دیدگاه

سلام

من دیروز از طریق سایت کتاب رو خریداری کردم ولی هنوز هیچ کس با من تماسی نگرفته؟

لینک به دیدگاه

• Administrators

برای اونایی که کتاب 2013 رو دارن یه تخفیفی چیزی بدین که بتونیم بخریم و استفاده کنیم چون واقعا هزینش زیاده مخصوا که کتاب قبلی هم همین حدود ها بود قیمتش و جدیدا خریدم.

با تشکر

این مسایل به ما به عنوان نویسنده مربوط نیست. کل مسایل مربوط به فروش کتاب بر عهده انتشارات است و ما نقشی در جزییات و حتی قیمتگذاری کتاب نداریم.

سلام

من دیروز از طریق سایت کتاب رو خریداری کردم ولی هنوز هیچ کس با من تماسی نگرفته؟

این مورد هم باید از طریق انتشارات پیگیری کنید ولی حدس من اینست که در ایام نمایشگاه فروش اینترنتی با تاخیر انجام میشود

سلام

چرا هیچوقت از آیین نامه CSA صحبت نمیشه؟ و ضوابط و ... اش در کتابها و جزوات و ... آورده نمیشه؟

ضوابط آیین نامه CSA  هم در بخشی از کتاب آورده شده است. لیکن استفاده از آیین نامه ACI بیشتر مورد توصیه است خصوصاً اینکه در روش استفاده از CSA با ویرایش جدید آیین نامه 2800 ضریب بارهای زلزله زیر یک میباشد که با توجه به اینکه روش LRFD است جای تامل دارد و احتمال این هست که در ویرایشهای بعدی این مساله اصلاح شود. قابل ذکر است که در آیین نامه CSA ضریب بار زلزله یک ولی در مبحث نهم این ضریب 0.84 است

واسه فولاد هم 2015 رو میدین یا همون 2013 هستش دیگه؟؟

فعلاً برنامه ای برای اصلاح کتاب فولاد نداریم چون تغییرات آن به نسبت کتاب بتن خیلی گسترده نیست.

سلام.

این aci-14  خیلی فرق داره با aci-08 ؟؟؟

مثل داستان فولاد که نیست ؟

یه راهنمایی کنید در این مورد

مرسی.

در مقایسه با تغییرات آیین نامه فولاد خیلی گسترده به نظر نمیرسد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت همکاران گرامی

مقدمه و فهرست مطالب کتاب بتن ویرایش دوم را از طریق ضمیمه می توانید دانلود نمایید.

با احترام

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام

جلد دوم طراحی سازه های فولادی با ایتبس رو کی چاپ میکنین از چاپ جلد اول بیش از دو سال گذشته هنوز وقت چاپ جلد دوم نرسیده

لینک به دیدگاه

• Administrators

با سلام

جلد دوم طراحی سازه های فولادی با ایتبس رو کی چاپ میکنین از چاپ جلد اول بیش از دو سال گذشته هنوز وقت چاپ جلد دوم نرسیده

متاسفانه با مشکل کمبود وقت مواجه هستیم و همین مساله باعث تاخیر در چاپ جلد دوم کتابها شده است. تلاش ما اینست که در یکسال آینده جلد دوم کتاب بتنی را تهیه کنیم و تبعاً جلد دوم کتاب فولادی به بعد از پایان آن موکول خواهد شد. فعلاً هم که مشغول تهیه کتابی برای نرم افزار SAFE برای بحثهای طراحی پی و دال و هستیم که آن هم به امید خدا تلاش میکنیم که تا حداکثر شش ماه آینده به اتمام برسد.

لینک به دیدگاه

با سلام

متاسفانه با مشکل کمبود وقت مواجه هستیم و همین مساله باعث تاخیر در چاپ جلد دوم کتابها شده است. تلاش ما اینست که در یکسال آینده جلد دوم کتاب بتنی را تهیه کنیم و تبعاً جلد دوم کتاب فولادی به بعد از پایان آن موکول خواهد شد. فعلاً هم که مشغول تهیه کتابی برای نرم افزار SAFE برای بحثهای طراحی پی و دال و هستیم که آن هم به امید خدا تلاش میکنیم که تا حداکثر شش ماه آینده به اتمام برسد.

لطفا در کتاب safe به موضوعاتی مثل کوبیاکس و متال دک نیز اشاره فرمایید.باتشکر

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,029
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    jtaletvfxx
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• کاربران

• ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt

hamidt 1

Members
    • mohsen6176

mohsen6176 0