رفتن به مطلب

اعلام نتايج آزمون‌هاي ورود به حرفه بهمن 1394

meysam_civil
 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

بسمه تعالي

اعلام نتايج آزمون‌هاي ورود به حرفه بهمن 1394

پیرو برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی بهمن ماه 94، بدینوسیله اعلام مي‌دارد نتايج كليه آزمون‌هاي بخش تستي در سامانه ثبت‌نام آزمونها درج شده است. داوطلبان مي‌توانند پس از مطالعه

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
آزمون‌هاي مذكور نسبت به مشاهده كارنامه و پاسخنامه آزمون خود اقدام نمايند.

با توجه به بررسي‌هاي دقيق و كنترل‌هاي مكرري كه در كليه مراحل تصحيح پاسخنامه‌ها انجام گرفته است، نتايج اعلامي فاقد مشكل مي‌باشد لكن چنانچه داوطلبي نسبت به نتيجه آزمون خود معترض باشد مي‌تواند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقيق و شماره تماس) حداكثر تا تاريخ 10/3/95 از طريق پست سفارشي به شرح زير ارسال نمايد:

آدرس: تهران صندوق پستي، به شماره 355- 17775 (سازمان سنجش). (بر روي پاكت ذكر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی بهمن ماه 94 مي‌باشد). به لحاظ برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده به درخواست‌هايي كه بعد از تاريخ مقرر تحويل پست گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

لازم بذكر است سوالاتي كه قبلاً مورد اعتراض واقع شده‌اند در كميته‌هاي مربوطه بررسي شده و در كارنامه شركت‌كنندگان در آزمون اعمال شده است. بديهي است با توجه به دقت انجام شده در بررسي اعتراضات، نتايج اعلام شده قطعي است و هيچگونه درخواستي در اين خصوص قابل پذيرش نخواهد بود و متقاضياني كه موفق به اخذ حدنصاب قبولي نشده‌اند مي‌توانند در آزمون‌هاي آتي سالجاري شركت نمايند.

همچنين نتايج آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان رشته معماري(طراحي) متعاقباً اعلام مي‌گردد.

لینک صفحه کارنامه

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان 49 درصد نمرم شده چطوری میتونم اعتراض کنم :(

لینک به دیدگاه

سلام منم 49شدم علرغم اینکه فک میکرم 60بشم ولی به پاسخ نامه توجه کردم دیدم فقط دارن مارو سرکار میزارن .سوال 37 که خودشون براساس کلید وطبق استناد به مبحث فولاد الکترود E70,صحیح بوده ولی اومدن باز در پاسخ نامه من این گزینه رو غلط فرض کردن و گزینه E60.E70رو صحیح تلقی کردن امیدوارم به اعتراضم پاسخ بدن حداقل دفعه سوم 50بشم

لینک به دیدگاه

محاسبات 49 شدم

دوره پيش 46

خسته شدم ....

لینک به دیدگاه

منم 49 شدم! باید چی کار کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . نمیخوام دلسردتان کنم ولی 

من دو سال پیش شدم 49 . گروه تشکیل دادیم و تا وزارت راه و شهرسازی هم رفتیم حدود 40 نفر میشدیم . حتی اونجا قول مساعدت دادن ولی اخرش قبول نکردن که نکردن

لینک به دیدگاه

خب دوباره یک گروه تشکیل بدیم خدا نکرده مثل اینکه این دولت اسمش دولت امید مگه میشه جوابمون رو ندن

خب دوباره یک گروه تشکیل بدیم خدا نکرده مثل اینکه این دولت اسمش دولت امید مگه میشه جوابمون رو ندن

لینک به دیدگاه

متاسفانه در حوزه امتحانی کرمان منشی نیم ساعت جلوتر اعلام پایان وقت را کرد و باعث بهم ریختگی نظم سالن و کلا تمرکز همه را بهم زدن

لینک به دیدگاه

دوستانی که قبول شدن تبریک اونایی هم که نشدن مشکلی نیست چون آش دهن سوزی نیست دوباره شرکت کنید اینها همه از بیکاریه

پول کم در مقابل مسولیت بالا ما که همه مدارک   قالب کردیم گذاشتیم دم کوزه تو کوزم اب ریختیم خنک بشه مدارکا تازه بمونه

15 سال سلابقه اجرایی مدرک نظارت اجرا محاسبات فوق ژئوتکنیک عضویت در کلیه مجامع بین المللی عمران و سیویل به این نتیجه رسیدم سیگار فروش سر کوچه در آمدش بالاتر از منه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

امیدوارم موفق باشید.

تبریک به اونایی که قبول شدن  دوستانی که 49 شدن واقعا ظلمه.بهتون حق میدم

من خودم به دلیل ذیق وقتی که داشتم محاسبات رو ثبت نام نکردم و نظارت و اجرا رو ثبت نام کردم و نخونده هم رفته بودم سر جلسه(تازه روز آزمون برای اول بار کلیدواژه ها رودیدم) و خداروشکر هر دو رو قبول شدم. ایشالا مرداد ماه ازمون محاسبه رو میدم

راستی!! فکر میکنید مرداد برگزار بشه بعدی؟؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

بنظرتون امتحان بعدی در چه ماهی برگزار میشه؟

لینک به دیدگاه

توکارنامه من زده تخلف در آزمون،پاسخنامه روتو یه کاغذ نوشتم بیارم بیرون ببینم چند درصد زدم مراقب اومد و گرفت ازم،اون کاغذو نه ازکسی گرفتم و نه به کسی دادم،فکر کنم همونو صورتجلسه کردن البته بمن نگفتن که تخلف محسوب میشه الان فکر کنم همونو صورتجلسه کردن ،چیکار باید بکنم ازکجا پیگیری کنم؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که قبول شدن تبریک اونایی هم که نشدن مشکلی نیست چون آش دهن سوزی نیست دوباره شرکت کنید اینها همه از بیکاریه

پول کم در مقابل مسولیت بالا ما که همه مدارک   قالب کردیم گذاشتیم دم کوزه تو کوزم اب ریختیم خنک بشه مدارکا تازه بمونه

15 سال سلابقه اجرایی مدرک نظارت اجرا محاسبات فوق ژئوتکنیک عضویت در کلیه مجامع بین المللی عمران و سیویل به این نتیجه رسیدم سیگار فروش سر کوچه در آمدش بالاتر از منه

دقیقا .مهندس گل گفتی....این ره که رویم به ترکستان است..

لینک به دیدگاه

سلام

یادمه سوالات بیشتری رو ما به عنوان  اشتباه انتخاب کرده بودیم

چرا فقط 2 تا حذف شده ؟

بچه ها پیگیری کنیم قضیه رو

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام دوستان

در منایع آزمون جدید که بهمن برگزار میشه راهنمای مباحث مقررات ملی هم جز منابع حساب میشه. کسی میدونه جریان چیه؟ این راهنماها خود دفتر مقررات ملی چاپ میکنه یا انتشاراتی های متفرقه؟ یه توضیحی بدین لطفا

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,033
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    jtaletvfxx
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• در حال حاضر هیچ کاربر عضوی آنلاین نیست
  • کاربران

• ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt

hamidt 1

Members
    • mohsen6176