رفتن به مطلب

آمادگی آزمون محاسبات عمران نظام مهندسی شهریور 95

اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

این تاپیک برای بحث و تبادل اطلاعات در چهارچوب ضوابط و مقررات سایت در خصوص فقط آزمون محاسبات عمران شهریور ماه 1395 ایجاد گردیده است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان 

من دانشجوی دکتری سازه هیدرولیکی هستم و قصد شرکت در ارمون محاسبات نظا م شهریور رو دارم . کتاب فولاد وبتن سری رو دارم و کم کم دارم میخونم . سوالم از شما دوستان اینه که موسسه نوآوران فیلم های ضبط شده کلاس های محاسبات دوره قبلش رو میفروشه و قیمتش حدودا 700 تومنه . گویا فولاد رو مهندس مهدی زاده درس میده - بتن و بارگذاری با مهندس صباغیان و جوش هم مهندس آزاد. 

میخواستم ازتون سوال کنم کسی از کیفیت این محصولات اطلاعی داره ؟ من جز مهندس صباغیان هیچکدوم رو نمیشناسم . نمیدونم این هزینه رو بکنم یا نه .... بهترین جا برای مشورت رو اینجا دونستم . لطفا راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

با سلام
من قصد شرکت در کلاس های آمادگی آزمون محاسبات رو دارم
کسی میتونه راهنمایی کنه کدوم یکی از موسسات رو انتخاب کنم؟
ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

سلام مهندس

به نظرم سطح کلاسهای خانه عمران خوبه و به شما کمک میکنه

لینک به دیدگاه

با سلام

من قصد شرکت در کلاس های آمادگی آزمون محاسبات رو دارم

کسی میتونه راهنمایی کنه کدوم یکی از موسسات رو انتخاب کنم؟

ممنون از راهنماییتون

من تعریف کلاس های موسسه سرا دکتر خلوتی رو خیلی شنید م.... میگن کارشون خیلی خوبه 

لینک به دیدگاه

برای امتحان محاسبات کلاس رفتن خوبه برای بعضیها لازمه اما برای اینکه این امتحان پاس کنید

1- تستهای سالهای گذشته رو کار کنید

2-طریقه استفاده از ماشین حساب علی خصوص کاسیو که دارای  دوتا خصوصیت در امتحان به دردتون میخوره یکی بخش solving و دومی برنامه نویسیه، فرمولهایی که زیاد تو امتحان کاربرد داشته میتونید از قبل ریز برنامه هاشو اماده داشته باشید.

3-خواندن مباحث و کتاب های سری عمران ، خوبی امتحان محاسبات اینکه کتاب بازه پس نیازی به حفظ کردن فرمول ندارید فقط باید از روابط و فرمولها سر در بیارید و تو ذهنتون روشن باشه

4-همه تستها سخت نیستن اگه کار کرده باشید میدونید خیلی از تستها با جایگذاری فرمولهای یه خطی به جواب میرسن بعضی تستام از خود متن مباحث قابل پیدا شدنه یه سری تستام مشکلا میتونید نزنید و ریسک نکنید ویا که اگه خونده باشید خوب اونم میزنید

5-نیازی نیست همه تستها رو بزنید

لینک به دیدگاه

برای قبولی در محاسبات به نظر من سری عمران به اضافه مباحث.به نظر بنده بهترین کلاس همین دوتان و کلاس های موسسات فکر نکنم به اندازه این دو مفید باشن.یکی دیگه هم به قول دوستمون برنامه نویسی الجبرا یا مدل بالاتر هستش.من با برنامه نویسی که کرده بودم در عرض ۱۵ دقیقه کل سوالات بارگذاری و ۲۸۰۰ رو درست جواب بدم تو بهمن ۹۴.

لینک به دیدگاه

برای قبولی در محاسبات به نظر من سری عمران به اضافه مباحث.به نظر بنده بهترین کلاس همین دوتان و کلاس های موسسات فکر نکنم به اندازه این دو مفید باشن.یکی دیگه هم به قول دوستمون برنامه نویسی الجبرا یا مدل بالاتر هستش.من با برنامه نویسی که کرده بودم در عرض ۱۵ دقیقه کل سوالات بارگذاری و ۲۸۰۰ رو درست جواب بدم تو بهمن ۹۴.

امکان داره برنامه هاتون در اختیار ما هم قرار بدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست داشتيد به اين گروه هم سري بزنيد .

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من خیلی وقته از مباحث تئوری دور بودم و چیز زیادی خاطرم نمونده چه برسه به اینکه بعضی مباحث هم تغییرات کلی داشته ، بنظرتون برای امتحان محاسبات شرکت تو کلاس لازمه یا خودم میتونم بخونم ؟

استادهای موسسه سرا : خلوتی (زلزله بارگزاری تحلیل بنایی) صهری (فولاد و بتن) شعاری (خاک و پی) 2580000

استادهای خانه عمران : مهدی کریمی (بتن) واعظی (بارگزاری) هاشمیان (فولاد) بقیه درس ها هم استاداش معلوم نیست خاک و پی هم کلا نداره 2480000

بنظرتون کدوم استاد ها بهترن ؟ کدوم موسسه رو پیشنهاد میدین .ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

مطمئن هستيد با اين هزينه هم قبول خواهيد شد ؟

لینک به دیدگاه

بالاخره برای قبولی باید خوند. عرض کردم مدت زمان زیادیه که از مباحث تئوری دور بودم . دنبال بهترین راه میگردم که به نتیجه برسم بهمین خاطر اینجا سوال پرسیدم که دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنن. ممنون میشم شما هم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

بالاخره برای قبولی باید خوند. عرض کردم مدت زمان زیادیه که از مباحث تئوری دور بودم . دنبال بهترین راه میگردم که به نتیجه برسم بهمین خاطر اینجا سوال پرسیدم که دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنن. ممنون میشم شما هم راهنماییم کنید
مهندس من نمیتونم بگم کلاس براتون خوبه یا نه بستگی به اساتیدش و البته خودتون داره.اما با توجه به جزواتی که تو همین اینترنت از کلاس های محاسبات دیدم به جرات بهتون میگم که تو کلاس های بهترین اساتید هیچ چیز اضافه‌تری نسبت به کتب موجود در بازار تدریس نخواهد شد.تازه کتابها خیلی هم کامل ترن اون هم با یک بیستم هزینه.
لینک به دیدگاه

برای امتحان محاسبات کلاس رفتن خوبه برای بعضیها لازمه اما برای اینکه این امتحان پاس کنید

2-طریقه استفاده از ماشین حساب علی خصوص کاسیو که دارای  دوتا خصوصیت در امتحان به دردتون میخوره یکی بخش solving و دومی برنامه نویسیه، فرمولهایی که زیاد تو امتحان کاربرد داشته میتونید از قبل ریز برنامه هاشو اماده داشته باشید.

3-خواندن مباحث و کتاب های سری عمران ، خوبی امتحان محاسبات اینکه کتاب بازه پس نیازی به حفظ کردن فرمول ندارید فقط باید از روابط و فرمولها سر در بیارید و تو ذهنتون روشن باشه

4-همه تستها سخت نیستن اگه کار کرده باشید میدونید خیلی از تستها با جایگذاری فرمولهای یه خطی به جواب میرسن بعضی تستام از خود متن مباحث قابل پیدا شدنه یه سری تستام مشکلا میتونید نزنید و ریسک نکنید ویا که اگه خونده باشید خوب اونم میزنید

سلام مهندس

لطفا ماشین حساب مناسب معرفی بفرمایید

لینک به دیدگاه

مهندس من نمیتونم بگم کلاس براتون خوبه یا نه بستگی به اساتیدش و البته خودتون داره.اما با توجه به جزواتی که تو همین اینترنت از کلاس های محاسبات دیدم به جرات بهتون میگم که تو کلاس های بهترین اساتید هیچ چیز اضافه‌تری نسبت به کتب موجود در بازار تدریس نخواهد شد.تازه کتابها خیلی هم کامل ترن اون هم با یک بیستم هزینه.

كاملا موافقم . شما بايد فقط تمرين كنيد و مطمئن باشيد با مطالبي كه در نت هست و چندتا كتاب راهنما و با وقت گذاشتن مسلط ميشويد . و همه چيز يادتان مي آيد .

سلام مهندس

casio4500

لینک به دیدگاه

سلام مهندس

ماشین حساب الجبرا کاسیو فکنم دست دوم تو سایت دیوار 200 تومان بتونی پیدا کنی

تا قوانیین دستخوش تغییرات نشده بخونید دوماه هم فرصت خوبیه چون طولانی باشه نمیخونید و زیادم کوتاه باشه نمیرسید مسلط بشید، درسته خبری نیست تو داشتن یا نداشتن و شاید چیزی در احوالاتتون تغییر نکنه چون آش دهن سوزی نیست فعلا، اما داشتنش خیلی مهمه .

اکثرا تستها ساده با یه فرمول حل میشه اما مراقب باشید به تبصرها و نوشته های اطراف فرمولها که تو مباحث هستش

به تبدیل واحدها مسلط باشد برخی از فرمولها مثلا واحدشون حتما با میلیمتره حل میشه

به نکات گفته شده مثل حداقل و حداکثرها توجه کنید

اول آسونها رو جواب بدید بعد متوسط بعد سختها به یه سوال گیر ندید که زمان میگذره بالاخره مهندس عمران باید مدیریت زمان همه جا رعایت کنه

خلاصه نویسی کنید

برای راحتی دسترسی  کتابها رو سیمی کنید مخصوصا اگه سری عمران دارید

اینقد بخونید و کار کنید تا از گیجی تو سر امتحان جلوگیری کنید و عظمت سوال شما رو نگیره که بگید از کجا و کدوم فرمول باید شروع کنم اینقد که تیز برید سر راه حل

بیشتر از 35 سوال سعی کنید جواب بدید شاید بگید 30 تاش موندیم چه برسه 35 ،داداشم بستگی به ارادت داره فیسبوک و تلگرام نرو اخبار ساعت 2 نگاه نکن فرحزاد نرو بشین بخون فکن این دو ماه نداری بعدها هرچقد سن میره بالاتر سخته امتحان دادن

اونجایی که دیدی داری میبازی یه رینگ دیگه مبارزه کنه ،زندگی مبارزست برای چیزایی که حقته

لینک به دیدگاه

2-طریقه استفاده از ماشین حساب علی خصوص کاسیو که دارای دوتا خصوصیت در امتحان به دردتون میخوره یکی بخش solving و دومی برنامه نویسیه، فرمولهایی که زیاد تو امتحان کاربرد داشته میتونید از قبل ریز برنامه هاشو اماده داشته باشید.

سلام مهندس

ماشین حساب الجبرا کاسیو فکنم دست دوم تو سایت دیوار 200 تومان بتونی پیدا کنی

تا قوانیین دستخوش تغییرات نشده بخونید دوماه هم فرصت خوبیه چون طولانی باشه نمیخونید و زیادم کوتاه باشه نمیرسید مسلط بشید، درسته خبری نیست تو داشتن یا نداشتن و شاید چیزی در احوالاتتون تغییر نکنه چون آش دهن سوزی نیست فعلا، اما داشتنش خیلی مهمه .

اکثرا تستها ساده با یه فرمول حل میشه اما مراقب باشید به تبصرها و نوشته های اطراف فرمولها که تو مباحث هستش

به تبدیل واحدها مسلط باشد برخی از فرمولها مثلا واحدشون حتما با میلیمتره حل میشه

به نکات گفته شده مثل حداقل و حداکثرها توجه کنید

اول آسونها رو جواب بدید بعد متوسط بعد سختها به یه سوال گیر ندید که زمان میگذره بالاخره مهندس عمران باید مدیریت زمان همه جا رعایت کنه

خلاصه نویسی کنید

برای راحتی دسترسی کتابها رو سیمی کنید مخصوصا اگه سری عمران دارید

اینقد بخونید و کار کنید تا از گیجی تو سر امتحان جلوگیری کنید و عظمت سوال شما رو نگیره که بگید از کجا و کدوم فرمول باید شروع کنم اینقد که تیز برید سر راه حل

بیشتر از 35 سوال سعی کنید جواب بدید شاید بگید 30 تاش موندیم چه برسه 35 ،داداشم بستگی به ارادت داره فیسبوک و تلگرام نرو اخبار ساعت 2 نگاه نکن فرحزاد نرو بشین بخون فکن این دو ماه نداری بعدها هرچقد سن میره بالاتر سخته امتحان دادن

اونجایی که دیدی داری میبازی یه رینگ دیگه مبارزه کنه ،زندگی مبارزست برای چیزایی که حقته

خیلی کامل و مفید.ممنون از شما
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت همه دوستان

از بچه هایی که دارن واسه آزمون محاسبات میخونن کسی هست که کتاب بانک محاسبات سری عمران رو خریده باشه؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام ، دوستان خسته نباشید. اگه فقط از کتابهای سری عمران توجلسه استفاده کنیم نه از مباحث به نظرتون سرعتمون بالتر نمیره ؟

لینک به دیدگاه

جدول اماده برای ضریب یکنواختی لنگر نیاز دارم لطفا واسه دانلود بزارید

لینک به دیدگاه

• Administrators

جدول اماده برای ضریب یکنواختی لنگر نیاز دارم لطفا واسه دانلود بزارید

جدول پیوست را نگاه کنید

cb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام ، دوستان خسته نباشید. اگه فقط از کتابهای سری عمران توجلسه استفاده کنیم نه از مباحث به نظرتون سرعتمون بالتر نمیره ؟

دوست عزیز کتب سری عمران برای پاسخگویی سوالات محاسبات یه هیچ وجه کافی نیستند.البته که به نظر من بهترین هستن تو بازار برا نظام مهندسی ولی بهتون توصیه میکنم هم کتب سری و هم مباحث رو ببرین سر جلسه.فقط تو این مدتی که دارین اماده میکننین خودتونو انقدر تمرین کنین که وقتی صورت یه سوال رو دیدین متوجه شین بهتره تو کتب سری دنبالش بگردین یا مباحث.چون سری فقط روی قسمتهای پر سوال سال های قبل کار کرده در حالیکه تو امتحان محاسبات از هر جایی ممکنه سوال بیاد.

باز هم تاکید میکنم به هیچ وجه روی کتب سری تکیه نکنین منابع اصلی همون مباحثن.

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خداقوت

دوستان زمان آزمون محاسبات چقدر است؟؟

دوره های قبل در صفحه اول سوالات 210 قید شده اما در آزمون بهمن 94 این زمان 240 قید شده؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

بله درسته. من آزمون بهمن ماه رو دادم و 30 دقیقه به زمان پاسخگویی سوالات اضافه شده بود. البته در مورد امتحان شهریور معلوم نیست. شاید حال کردن همون 210 باشه!

لینک به دیدگاه

post-788-0-42709700-1471300275_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,031
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    Danieldok
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• در حال حاضر هیچ کاربر عضوی آنلاین نیست
  • کاربران

• ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt

hamidt 1

Members
    • mohsen6176