رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام عرض ادب 

امتحان نظام مهندسی،نظارت با مجری رو ثبت نام کردم ولی اصن نمی دونم 1-چه کتاب هایی رو باید بخونم 2-چه کتاب های آموزشی خوبی تو بازار هست که بخرم 3-چقد در روز وقت بزارم می تونم قبول شم 4-غلق های قبولیش تو آزمون چیه 

***خودم الان سرباز هستم نیروانتظامی با مرخصی افتضاح با مدرک فوق لیسانس شاید زیاد وقت نشه بخونم یه راهنمایی اساسی کنید که قبول شم *** 

دمتون گرم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای نظارت واجرا فقط مباحث کفایت میکنه ۱۰ روز هم کافیه .فقط کافیه سوالات سال قبل رو بزنی.به نظرم هیچ کتاب اضافه ای نیاز نیست.

من هم سال قبل این موقع خدمت بودم تو نیروی انتظامی ۱۰ روز قبل ازمون نظارت و اجرا عصرها که بیکار بودم تو همون ستادمون مباحث رو خوندم و بعدش به زور ۴ یا ۵ روز مرخصی گرفتم دو روز اخر ازمونهای سال قبل رو حل کردم.خیلی راحت بود و قبول شدم.

بعد اینکه خدمتم تموم شد بهمن ۹۴ هم محاسبات قبول شدم.ولی دو ماه ونیم برا محاسبات خوندم.

اصلا استرس نداشته باشین اگه مباحث رو بخونین راحت قبولین.

لینک به دیدگاه

اجرا به تنهايي پروانه اشتغال به كار ندارد و بايد با يكي از آزمونهاي محاسبات يا نظارت با هم قبول بشويد تا به شما پروانه بدهند وگرنه درصورت قبولي فقط در اجرا 5 سال فرصت خواهيد داشت تا در يكي از آزمونهاي نظارت يا محاسبات نيز قبول شويد و پروانه بگيريد .

لینک به دیدگاه

با توجه به قانون جدید در صورت قبولی در آزمون اجرا و شرکت در دوره های مربوطه می توان بدون قبولی در سایر امتحانات نظارت و محاسبات، پروانه اجرا رو هم گرفت

لینک به دیدگاه

سلام

برای اجرا دیگر نیاز به پروانه نظارت نیست. برای آزمون هم حداقل یک ماه باید وقت بذاری. مباحث 8 و 9 و 10 از بقیه مهمتر و حدود 40 تا 45 تست ازشون میاد.

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام بنظرتون نمیه دوم ثبت نام نظام مهندسی برای امحتان نیست ؟ 

چرا تا حالا ثبت نامش شروع نشده ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام بنظرتون نمیه دوم ثبت نام نظام مهندسی برای امحتان نیست ؟

چرا تا حالا ثبت نامش شروع نشده ؟؟؟؟

ممکنه اصلا امسال دو نوبت برگزار نشه.پارسال اواسط آذر برا امتحان ۳۰ بهمن ثبت نام شروع شد.ولی امسال شروع نشده ثبت نام.معمولا با توجه به اینکه بین ثبت نام و امتحان دو ماه معمولا فاصله میندازن این روزها باید منتظر ثبت نام بود.والا امسال ازمون دومی در کار نخواهد بود.هر چند این امتحان تابع هیچ قانونی نیست و معمولا پیش بینی همه اشتباه در میاد.
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

وضعیت نظام وظیفه به کجا رسید؟ الان دانشجوی دکتری که معافیت تحصیلی داره نمیتونه شرکت کنه و پروانه بگیره؟

لینک به دیدگاه

میتونه شرکت کنه و قبول بشه ولی پروانه نمیدن تا زمانی که پایان خدمت ارایه بدن.حالا نتیجه این آزمون ۴ سال معتبره و به احتمال زیاد دانشجوی دکترا تا ۴ سال نمیتونه هم دکتراشو تموم کنه هم پایان خدمت بگیره به عبارت بهتر قبولیش نامعتبر میشه و باید یک بار دیگه امتحان بده که واقعا ظالمانه هستش.

به نظرم بچه های دکترا با هم جمع شن اعتراض بدن یا یه کاری بکنن.حداقل نظام مهندسی حالا که پروانه نمیده میتونه مدت اعتبار قبولی بچه های دکتری رو مثلا ۱۰ سال بکنه.واقعا نمیدونم چرا این چنین قانون های مسخره ای دست و پا گیر جوون ها میشن.حل کردن این نوع موضوعات از حل کردن ۱+۱ راحت تره.

لینک به دیدگاه

10 سال معمولا آیین نامه ها عوض میشوند و دلیل عدم اعتبار این آزمون ها به همین دلیله.

لینک به دیدگاه

10 سال معمولا آیین نامه ها عوض میشوند و دلیل عدم اعتبار این آزمون ها به همین دلیله.

حق با شماست.ولی این طوری حق بچه های دکترا ضایع میشه در ضمن من فقط بعنوان مثال عرض کردم.میتونن یه دوره بزارن مثل همین دوره اجرای الان
لینک به دیدگاه

با سلام  ظاهرا قرار نیست امسال  امتحان بگیرن. احتمالا امتحان بعدی خرداد96 میباشد

لینک به دیدگاه

هر ساله برگزار میشد 2 بار بنظرتون چرا برگزار نکردن کلی براشون سود داره حول خوش 200 تومن هزینه ثبت نام میشه 

من شنیده بودم کلا می خوان جمع کنن این امتحان ها رو

لینک به دیدگاه

امتحان این دور به احتمال زیاد اخر بهمن برگزار میشه. اطلاعیه دادن ولی عمومی نشده فعلا. از قرار معلوم این دوره اخرین ازمون نظام مهندسی به شیوه فعلی خواهد بود.

لینک به دیدگاه

همه میگن دهه شصت بدترین دهه هست خدا شاهده دهه هفتاد که خیلی بدتره رفیقم دهه شصتی هست با فوق لیسانس عضو هییت علمی دانشگاه شده من تازه خدمتم رو تموم کردم رفتم دانشگاه ببینم می تونم تدریس کنم دیدم میگه با فوق لیسانس بخش نامه اومده دیگه نمی تونن تدریس کنن !!!!! همین دهه شصتی ها با فوق لیسانس هیتت علمی شدن حالا تا به ما رسید نظام مهندسی امتحاناش رو داره بر میداره خ 

لینک به دیدگاه

همه میگن دهه شصت بدترین دهه هست خدا شاهده دهه هفتاد که خیلی بدتره رفیقم دهه شصتی هست با فوق لیسانس عضو هییت علمی دانشگاه شده من تازه خدمتم رو تموم کردم رفتم دانشگاه ببینم می تونم تدریس کنم دیدم میگه با فوق لیسانس بخش نامه اومده دیگه نمی تونن تدریس کنن !!!!! همین دهه شصتی ها با فوق لیسانس هیتت علمی شدن حالا تا به ما رسید نظام مهندسی امتحاناش رو داره بر میداره خ

مهندس جان امتحانش رو فکر نمیکنم بردارن خیلی غیر محتمله.در عوض احتمالا مثل کنکور رتبه‌ای بشه.

در مورد دهه شصتی ها هم فقط کسایی که فوق العاده نخبه بودن که البته شاید حدود ۱۰ درصد باشن با شایستگی رفتن.بقیه همگی با بند پ رفتن مخصوصا دانشگاه ازاد که بعضی هیات علمی هاشون عرضه قبول شدن تو آزمون نظارت رو هم نداشتن محاسبات که جای خود داره.اصلا بر فرض هم که با فوق بتونین تدریس کنین مگه چقدر به حق التدریس میدن؟دو روز مسافرکشی کنه آدم همون مبلغ رو در میاره.در ضمن اگه به خاطر پرستیژش هم باشه که الان دیگه پرستییژ هم اصلا نداره.در ضمن به جز تدریس در دانشگاه های سراسری رزومه خاصی هم حساب نمیشه چون برا ازمون دکتری خود کنکور و زبان و سوالاتی که تو مصاحبه میپرسن مهمه بعدش مقاله خارجی آخر.داشتن سابقه تدریس خوبه ولی موارد بالا برا ادامه تحصیل خیلی مهمتره.

من خودم هم با وجود اینکه فوق لیسانسم میتونستم از طریق برخی کانال ها وارد دانشگاه ازاد شم ولی به خاطر ماهی ۵۰۰ تومن نخواستم خودمو کوچیک کنم.مطمین باشین در شرایط فعلی هیچی رو از دست ندادین.مگر در دانشگاه تاپ سراسری باشه.

لینک به دیدگاه

امتحان این دور به احتمال زیاد اخر بهمن برگزار میشه. اطلاعیه دادن ولی عمومی نشده فعلا. از قرار معلوم این دوره اخرین ازمون نظام مهندسی به شیوه فعلی خواهد بود.

خوب چه نفعی براشون داره که اطلاعیه رو عمومیش نمی کنند؟

من فکر میکنم هنوز اطلاعیه ای صادر نشده یا شاید هم هنوز تصمیمی برای برگذاری گرفته نشده  چون فقط 2ماه روند اجرائی قبل از آزمونه و اگه میخواست بهمن برگذار بشه باید آذر ثبت نام می کردند

بازم هیچی معلوم نیست

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

با سلام به دوستان محترم و عزیز 

یک سوال خیلی مهم دارم خواهشا یکی از دوستان پاسخ بده

من برای آزمون نظارت و اجرا دارم آماده میشم 

تو مبحث 6 ساختمان یعنی بارهای وارد بر ساختمان

یک مباحثی هست که در مورد طراحی است یک مباحثی هست که در مورد نظارت و اجرا است

میخواستم یکی از دوستان راهنماییم کنه که برای نظارت و اجرا کدوم مباحث رو از مبحث 6 باید بخونم ؟

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,032
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    Danieldok
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• در حال حاضر هیچ کاربر عضوی آنلاین نیست
  • کاربران

• ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt

hamidt 1

Members
    • mohsen6176