رفتن به مطلب

اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

دوست عزيز شما يكي از هزاران هستيد و اكثر ماها همين طور بوديم ولي آيا زماني هم به فكر اينكه در كشور كار درستي انجام دهيد بوده‌ايد ؟ مغازه ، كارگري ، مهندسي و... كارهاي قانوني زيادي هست و سختي مرد را مرد ميكنه و شما از من بشنويد تمام مشكلاتتان در حد ابتدايي است و من آدمهايي را اطرافم ديده‌ام كه بيكار هستند و چندصد ميليون هم بدهي دارند ناشي از برشكستگي اما دارند زندگيشون را ميكنند وبه آينده اميد وارند .

اگر شما از كاربران قديمي هستيد و ميدانستيد كه بهسازي نام كاربر ديگري بوده هم ، كار جالبي نكرده ايد 

ببخشيد وسط حرفاتون پريدم  :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .....با نظر شما که فرمودید مشکلات ابتدائی هست مخالفم این به نوعی توجیه و لا پوشانی یک فاجعه و بحران عظیم و فراگیر اجتماعی است ...من خیلی از افراد اطرافم را می شناسم که با پارتی و رانت یا حمایت مادی خانواده هایشان زندگی خودشون رو ساختند .....سربازی در شهر خودشون بودند دانشگاه رو با هزینه خانواده خوندن یا باهزینه بنیاد شهید و حتی کمیته امداد !!!!!!  در یافتن کار و استخدام در اولویت بودند و .........متاسفانه من و امثال من باید پدر مون در میومد انوقت شما می فرمائید ابتدائی هست مشکلات غیر ابتدائی کدامین مشکلات هستند؟؟؟؟؟؟وقوع جنگ و اوارگی یا قحطی گرسنگی ؟؟؟؟که همین هم احتمالش می رفت با اون مدیریت ان [...] که خدا پدر جانشینش را بیامرزد؟تازه بعد از گذشت یک سال و نیم هنوز هم تحریم بانکی ادامه دارد .........این بدبختی ها را فقط باید ساده انگاشت؟؟؟!!! ان هم با تصور اینکه افراد محدودتری وضع بدتر و فلاکت بارتری داشتند و دارند ؟؟؟؟این تخدیر نیست؟این تحمیق خود و دیگران نیست؟ از این خبر دارید که 15 ملیون جوان در سن ازدواج هرگز ازدواج نکرده داریم که هیچ شانسی برای ازدواج ندارند و[...] از تجرد قطعی چیزی شنیده اید؟ [....]  شما در این دریای طوفانی در کدامین ساحل ارامش ارمیده اید استاد بزرگوار!!!!!!  اگر می شود از لحن صحبت من یا کس دیگر فهمید که طرف ایا درد کشیده هست یا نه؟؟؟؟؟؟!!!!!فرمودید کار؟؟؟؟من بشخصه پست ترین کارها را از نظر منزلت اجتماعی انجام دادم از عملگی تا کارگر ساختمانی ................اما فکر می کنم که زندگی امثال من به یک رکود فرسوده کننده دچار شده مشکل غم نان نیست چه انکه سالهاست در پی لقمه نانی به این در و ان در زدم و کاملا با ان خو گرفته ام......اما به قول شاعر "صحبت از افتادن یک برگ نیست صحبت از مرگ انسانیت است"..........تا بعد خسته ام و حوصله تایپ ندارم./

لینک به دیدگاه

برای درامد باید به یک فکر دیگه بود با این شرایط امکانش نیست بشه آینده مرفهی برای فارغ التحصیلان این رشته متصور بود.

ولی من تا آخر سعی میکنم از رشته تحصیلی کاملا فاصله نگیرم و با قوی تر کردن مهارتهام منتظر لحظه ای بمونم که ورق برگرده!!

لینک به دیدگاه

آقاي بهسازي عزيز ، من نميگويم مشكلات نيست يا سختي نيست ميگويم براي خيلي ها هست واگر فرض بگيريم كه تمام مطالب اين كامنت آخري شما هم صحت داشته باشد دوتا كار ميشود كرد يكي اينكه نااميدانه نشست و حرص خورد و روزبروز از همه لحاظ(عصبي ، مالي ، اجتماعي ، فرهنگي و...) تنزل پيدا كرد و همه را هم برگردن دولتمردان و مسئولان انداخت . ميشود هم چاره‌اي پيدا كرد و قدم قدم با اميد به آينده گام برداشت و اينطور فكر كرد كه حالا كه دولت به فكر من نيست خودم يك كاري ميكنم . شما مشكلتان افكارتان است و من دوستانه عرض ميكنم خدمتتون

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,031
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    Danieldok
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• در حال حاضر هیچ کاربر عضوی آنلاین نیست
  • کاربران

• ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt

hamidt 1

Members
    • mohsen6176