رفتن به مطلب

اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

منم همینطوربا نظر دوستان موافقم فروم قبلی خیلی بهتر بود.ایرانسازه با این فروم جدید اصلا حس و حال قبلی رو دگ نداره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 91
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

alen18

با سلام خدمت مدیر سایت و دوستان قدیمی بعد از آنکه تصمیم گرفته شد که انجمن به برنامه چدید انتقال پیدا کند، جدای از معایب و مزایای ذاتی اینکار انتظاری که میرفت با توجه به تعداد کاربران بالای سایت و جایی که در بین مهندسین داشت فرآیند انتقال با ظرافت خاصی انجام گیرد. بنده چون سالهاست در عرصه اینترنت فعال هستم و زمانی کار طراحی وبسایت انجتم میداد تغییرات اینچنین زیاد دیده بودم که اکثرا برای انجمن های یزرگ با دقت خاصی انجام شد به صورتی که حتی کاربران ماوجه تغییرا اساسی نشدند.  ولی متاسفانه به نظر بن

admin

اول از همه از تمام دوستانی که در جهت ارتقا سایت انتقاد و پیشنهاد میکنند تشکر میکنم. همین تغییر فروم به شکل امروزی به پیشنهاد یکی از کاربران همین سایت بوده است که بعد از حدود شش ماه بررسی و مطالعه روی آن ، این تغییر انجام شد. اما در مورد انتقادات دوستان : 1- اینکه اطلاعات فروم قدیم به جدید منتقل نشده است چند دلیل داشته است : الف- فروم قدیم جزوی از ملحقات سیستم مدیریت متحوای ایران نیوک بوده است که چندین سال است که این سیستم دیگر دارای پشتیبانی نیست. هر تغییری در آن ریسک از دست رفتن کل اطلاعات را

alen18

جناب جعفری صحبتهای شما درست ولی به نظر من به جای حل مشکلات صورت مسئله پاک شده. بله انتقال دیتابیس مشکلاتی را دارد و خیلی از فرومهای بزرگ این مشکل را به جان خریدند. ولی آیا بهترین راه حل عدم انتقل دیتا بیس بوده است؟!! چیزی که من به وضوح میبینم در صورت عدم انتقال دیتابیس به هر روشی این فروم روز به روز رو به افول خواهد گذاشت. این کار مانند این است که ریشه های درختی را قطع کنیم و منتظر بمانیم تا ریشه جدید بزند. به قول شما اسنجا نوپاست. آیا صحیح بود یک فروم رگ و ریشه دار را نوپا کنیم و منتظر بشیم

تصاویر ارسال شده

• Administrators

در ادامه توضیحات قبلی این توضیحات تکمیلی هم لازم است بیان گردد. اول اینکه تفکر تبدیل فروم قبلی به این فروم وقتی شکل گرفت که متوجه شدم فروم قبلی با افت شدید مخاطب و بازدید مواجه شده است. در حالی که در سالهای قبل سایت به طور متوسط دارای رقمی در حدود 300 بازدید کننده آنلاین در ساعات عادی شبانه روز بود ، در اوایل سال این تعداد به شدت کاهش یافت و به کمتر از نصف سالهای قبل  کاهش پیدا کرد به گونه ای که در آستانه ایجاد این فروم به حدود کمی بیشتر از 100 کاربر آنلاین رسید. رتبه آلکسای سایت که عمدتاً در حدود 40 تا 50 هزار بود در اثر این کاهش بازدید به رقمی بالای صد هزار تا حدود 150 هزار رسید. رتبه گوگل سایت از عدد 4 به عدد 2 رسید. مطالب سایت که تا سال گذشته همگی در صفحه اول جستجوی گوگل بودند در سال جاری بعضاً حتی در ده صفحه اول جستجو نیز اثری از آنها نیست؛ این در حالی بود و هست که مطالب سایت به صورت مرتب به روز میشده است. همه اینها نشان میداد که سیستم قبلی دارای ایراد است و نیاز به تغییر دارد. تغییر به سیستمی که برای موتورهای جستجو آشناتر بوده و مطالب آن بهتر ایندکس شود.

در مورد انتقال مطالب قبلی و یا بخشی از مطالب قبلی به این انجمن تا جایی که میدانم این کار اگر نشدنی نباشد به این سادگی هم امکانپذیر نیست.

در مورد تعداد کاربران هر چند فروم قبلی 130 هزار کاربر داشت و دارد ولی اکثریت این کاربران فعالیتی در انجمن نداشتند و اکثراً بازدید کننده صرف بودند که اگر صرف بازدید باشد همین الان هم مشکلی برای بازدید فروم قبلی نیست و فروم قبلی همین الان هم به طور متوسط بالای 50 بازدید کننده آنلاین دارد ( صرفنظر از اینکه بخشی از این بازدید ها توسط روبوتهای جستجوگر انجام میشود).

به هر حال فکر میکنم باید صبر کرد و فرصتی اقلاً یکساله داد تا کاربران با این فروم اخت شوند و البته شاید دیگر انتظار یک فروم پر بازدید و پویا مثل سالهای قبل را به این راحتی نتوان داشت، آنهم با توجه به رشد فروم های فنی و وجود شبکه های اجتماعی مثل تلگرام که بخش قابل توجهی از بازدیدهای فرومها را به خودشان جذب کرده اند. البته به شخصه معتقدم که در درازمدت این شبکه ها به دلیل ناپایداری اطلاعات در انها و امکانات پایینتر برای جستجوی مطالب قدیمی در آنها در مقایسه با فروم ها و سایتها نمیتوانند جایگزین محیط فروم و وبسایتها شوند.

لینک به دیدگاه

سلام منی که هر روز به سایت سر میزدم الان نه به خاطر فروم به خاطر گم شدن تو فروم و حتی فونت ناجور نه کشش خوندن مظالب هست نه چیزی.

حداقل کاری که میشه کرد یا قالب سایت رو یه قالب ساده در نظر بگیرین یا mybb کنید بهتره.

خیلی ناجور شده . ما میخوایم همه مهندس ها بیان اینجا بحث های مفید انجام بدیم ولی اینجوری که من می بینم یه سوال بپرسم شاید 7 8 روز دیگه کسی پیدا بشه جواب بده.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• Administrators

سلام منی که هر روز به سایت سر میزدم الان نه به خاطر فروم به خاطر گم شدن تو فروم و حتی فونت ناجور نه کشش خوندن مظالب هست نه چیزی.

حداقل کاری که میشه کرد یا قالب سایت رو یه قالب ساده در نظر بگیرین یا mybb کنید بهتره.

خیلی ناجور شده . ما میخوایم همه مهندس ها بیان اینجا بحث های مفید انجام بدیم ولی اینجوری که من می بینم یه سوال بپرسم شاید 7 8 روز دیگه کسی پیدا بشه جواب بده.

با تشکر

در این مورد قبلاً توضیح داده ام. قالب نمایش فروم از گوشه سمت راست پایین صفحات قابل تغییر است اگر این قالبها را نمیپسندید به آدرس زیر رفته یکی از قالبها را که میپسندید لینکش را برای بنده بفرستید تا به لینکهای فعلی اضافه شود:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
لینک به دیدگاه

مهندس از کدام بخش میشه قالب را تغییر داد من چیزی پیدا نکردم؟

لینک به دیدگاه

در ادامه توضیحات قبلی این توضیحات تکمیلی هم لازم است بیان گردد. اول اینکه تفکر تبدیل فروم قبلی به این فروم وقتی شکل گرفت که متوجه شدم فروم قبلی با افت شدید مخاطب و بازدید مواجه شده است. در حالی که در سالهای قبل سایت به طور متوسط دارای رقمی در حدود 300 بازدید کننده آنلاین در ساعات عادی شبانه روز بود ، در اوایل سال این تعداد به شدت کاهش یافت و به کمتر از نصف سالهای قبل  کاهش پیدا کرد به گونه ای که در آستانه ایجاد این فروم به حدود کمی بیشتر از 100 کاربر آنلاین رسید. رتبه آلکسای سایت که عمدتاً در حدود 40 تا 50 هزار بود در اثر این کاهش بازدید به رقمی بالای صد هزار تا حدود 150 هزار رسید. رتبه گوگل سایت از عدد 4 به عدد 2 رسید. مطالب سایت که تا سال گذشته همگی در صفحه اول جستجوی گوگل بودند در سال جاری بعضاً حتی در ده صفحه اول جستجو نیز اثری از آنها نیست؛ این در حالی بود و هست که مطالب سایت به صورت مرتب به روز میشده است. همه اینها نشان میداد که سیستم قبلی دارای ایراد است و نیاز به تغییر دارد. تغییر به سیستمی که برای موتورهای جستجو آشناتر بوده و مطالب آن بهتر ایندکس شود.

در مورد انتقال مطالب قبلی و یا بخشی از مطالب قبلی به این انجمن تا جایی که میدانم این کار اگر نشدنی نباشد به این سادگی هم امکانپذیر نیست.

در مورد تعداد کاربران هر چند فروم قبلی 130 هزار کاربر داشت و دارد ولی اکثریت این کاربران فعالیتی در انجمن نداشتند و اکثراً بازدید کننده صرف بودند که اگر صرف بازدید باشد همین الان هم مشکلی برای بازدید فروم قبلی نیست و فروم قبلی همین الان هم به طور متوسط بالای 50 بازدید کننده آنلاین دارد ( صرفنظر از اینکه بخشی از این بازدید ها توسط روبوتهای جستجوگر انجام میشود).

به هر حال فکر میکنم باید صبر کرد و فرصتی اقلاً یکساله داد تا کاربران با این فروم اخت شوند و البته شاید دیگر انتظار یک فروم پر بازدید و پویا مثل سالهای قبل را به این راحتی نتوان داشت، آنهم با توجه به رشد فروم های فنی و وجود شبکه های اجتماعی مثل تلگرام که بخش قابل توجهی از بازدیدهای فرومها را به خودشان جذب کرده اند. البته به شخصه معتقدم که در درازمدت این شبکه ها به دلیل ناپایداری اطلاعات در انها و امکانات پایینتر برای جستجوی مطالب قدیمی در آنها در مقایسه با فروم ها و سایتها نمیتوانند جایگزین محیط فروم و وبسایتها شوند.

جناب مهندس جعفری. مواردی که فرمودید صحیح است ولی دلایل کاهش آمار مثبت سایت به نظر بنده ربطی به ساختار سایت نداشته است. همه فرومها یک دوره اوج و یک دوره فرود دارند.

فروم phalls که از انجمن وی بولتین (که از قویترین ها است) از ابتدا استفاده میکرد. در زمیانی در لیست 10 سایت پر بازدید کشور بود یعنی هم رده یا سایتهای خبری و یاهو! ولی الان اصلا حتی اسمی از آن نیست. فروم مجید آنلاین نیز تقریبا شرایطی اینچنین در کامپیوتر داشت. فرومهای اینچنین زیاد هستند و به عومال زیادی بستگی دارد. ولی به نظر بنده به تنها عاملی که بستگی ندارد همین ساختار فروم است. عواملی همچون تغییر سلایق کاربران، ـمدن فرومهای جدید و جذب بخشب از مخاطبین (مثلا برای ایرانسازه بخشی از کاربران که دنبال مسایل کتکورها بودند به سایت ارشد عمران هدایت شدند) همچنین مشغله کاری و فکری زیادتر به صورت مقطعی (که البته دوره ای هست و قابل برگشت). 

پارامترهای گوگل برای جستجو هم فقط به اصول seo بستگی ندارد. بلکه به میزان کاربران و تعداد آپدیت و .... بستگی دارد که مسلما در فاکتورهای دیگر این فروم به فروم قبلی نخواهد رسید. 

به نظر من در شرایطی که مشایل و مشکلات دست به دست هم داده بودند تا تعداد کاربران کم شود. در این شرایط تصمیم تغییر عملی شد و به این عوامل شدت بخشید. 

به هر حال حتی پیش بینی نمیشود حتی در بهترین شرایط این فروم به بدترین شرایط فروم قبل برسد. 

من کماکان امیدوار به بازگشت هستم.

لینک به دیدگاه

مشکلی که فروم جدید دارد، این هست که علی رغم اینکه امکانات فروم افزایش پیدا کرده، ولی از نظر گرافیکی و زیبایی افت پیدا کرده است. و همچنین یک حالت سردرگمی در انتقال از سایت قبلی به این فروم به وجود آمده، یعنی درسته که از نظر مدیران سایت انتقال انجام شده، ولی از نظر کاربران یک حالت گیج کننده و مبهم به وجود آمده که با آن احساس راحتی نمی کنند. در هر صورت دیگر این کار انجام شده است. به نظر من بهتر است سریعتر حداقل تغییراتی از نظر گرافیکی و فونت ها ایجاد شود و تغییراتی هم برای خارج کردن کاربران از سردرگمی داده شود. قالب اصلی سایت باید کاربر پسند باشد، اینکه انتظار داشته باشید هرکسی وقت بگذارد و تغییرات مورد نظر خود را انجام بدهد، ممکنه که تعداد محدودی از کاربران این کار را انجام دهند ولی اکثرا این کار را انجام نمی دهند و رغبت کمتری به سایت پیدا می کنند. حتی اگر مستقیما با وارد کردن آدرس سایت هم این فروم باز شود بهتر از وضعیت فعلی است. 

لینک به دیدگاه

• Administrators

مهندس از کدام بخش میشه قالب را تغییر داد من چیزی پیدا نکردم؟

پایین صفحات فروم در سمت راست قسمتی هست به اسم تغییر پوسته سایت که از طریق آن میتوانید قالبهای نمایشی دیگر را برای فروم انتخاب نمایید

لینک به دیدگاه

انجمن فعلی نسبت یه انجمن قبلی از انعطاف و امکانات خیلی بیشتری برخورداره و از لحاظ امکانات قابل مقایسه با انجمن قبلی نیست.

نسبت به قبلی خیلی بهتره. فقط زمان می بره تا عادت کنیم

فقط باید از لحاظ گرافیکی روش کار بشه همین!. پیشنهاد می کنم اگر مهندس وقت این کار را نداره بهتره از سایت پیشتیبان انجمن یک نفر متخصص را با صرف هزینه جهت این امر بکار گیرد.

***قالب را من نتونستم تغییر بدم شاید بدلیل اینکه مرورگر من قدیمی ! دوستان لطفا این مورد را تست کنید

Hidden Content

***لطفا آدرس چند تا انجمن که با این قالب انجمن ساز ساخته شده را قرار بدید تا وضعیت گرافیکی آنها را با اینجا مقایسه کنیم . 

فونت این پست خوبه مثل فونت پیش فرض اکثر انجمن ها است (فونتTahoma )

لینک به دیدگاه

به هر تقدیر این یک سایت شخصی است و کسی نمیتواند برای آن تعیین تکلیف کند غیر از موسس آن. 

ولی دو نکته قابل ذکر است:

1- قابل حتما باید عوض شود. جدای از بحق فروم قبلی. در ثورتی که این فروم را یک فروم جدید هم در نظر بکیریم. این قالب کاربر گربز است. یک قابل کاملا اصولی باید جهت قالب فروم ساخته و بهینه شود و به عنوان قالب پیشفرض قرار بگیرد. مهمترین چیز در قابل 1- رنگ به خصوص پس زمینه  2- فونت ها. که هر دو الان مشکل دارند. حدای از این موارد بنر سایت نیز مشکل دارد هم از نظر ابعاد و هم زیبایی

2- امکان انتقال دیتابیس وجود دارد. شاید لازم باشد با متخصصین مجربتری مشورت کنید. حتی امکان انتاقل بخشهای دلخواه هم وجود دارد. فکر کنم دیتابیس هر دو سایت mysqlاست و بلاخره انتقال ممکن است. بنابراین اگر اینکار (که امکانپذیر است) انجام شود مشکل حل خواهد شد

در هر صورت باشد به هر حال ما عضوی و سایت هستیم و بتوانیم کمکی خواهیم کرد.

انشالله که همه دوستان موفق باشند

لینک به دیدگاه

با سلام.

اول تحسین میکنم مدیران و اعضای سابق سایت رو که چندیدن سال بصورت فشرده و پیگیر یکی از بهترین سایت های عمران رو با مطالب و مباحث عالی به پیش میبردند.

از انتقاد صریح من دلخور شنید و به حساب بی ادبی نگذارید ولی خیلی از این حالت جدید سایت متعجب شدم چون با ایجاد فروم جدید تمام اعضای سابق ، همه از دست رفت و نوعی خودکشی برای سایت محسوب میشه.الان وقتی وارد سایت میشی انگار یک سایت نوپا در زمینه عمران رو مشاهده میکنی با تعداد کم اعضای آنلاین و پست های بی پاسخ فراوان.

با تشکر و سپاس از زحمات همگی عزیزان

لینک به دیدگاه

با سلام و ادب :

ضمن تشكر از زحمات جناب مهندس جعفري بابت ايجاد تغييرات گسترده . ليكن ،‌آقاي مهندس ، لطف بفرماييد و به صورت تصادفي به سايت و تعداد حاضرين در آن سري بزنيد . فكر مي كنم با افت بسيار شديد حتي بازديد كندگان سايت روبرو شده ايم . بنابراين كم كم با ادامه اين روند ،سايت ، كارايي علمي خودش رو از دست ميده . شايد اين موضوع هم به خاطر تغييرات كلي ساختاري و عدم آموزش كافي به صورت اطلاع رساني گسترده بوده . ببينيد ، به قول فرمايش حضرتعالي و برخي دوستان ديگر ، اگر قبلا ، كسي در تاپيكي شركت نمي كرد حداقل از آن بازديد مي كرد چون با قالب و ساختار سايت ( هر چند هم اگر ناكارآمد بود) آشنا بود .

الآن فردي ، مي خواهد مثلا از فلان تاپيك خاص كه قبلا موضوعات مورد علاقه اش را در آن دنبال مي كرد بازديد كند ليكن اصلا آن را پيدا نمي كند .

يك مثال بزنم . ديد يه سري هيزم جمع مي كنيد و با زحمت آتش روشن مي كنيد و ناگهان به هر علتي ضربه اي به اين مجموعه هيزم كه داره درست و با هم مي سوزه و كار مي كنه مي خوره و به قول معروف آتش پخش و پلا مي شه . حالا تا ميايد دوباره به هيزمها سر و شكل بديد و آتيش رو جمع و جور كنيد يه مقدار طول مي كشه . ضمنا اگه زود اقدام نكنيد ممكنه اتيش خاموش هم بشه !!!!

اميدوارم در دسته بندي تاپيكها ،نحوه اعلام موضوعات جديد ارسال شده ، و جذب مشاركت مهندسين محترم از سوي مديريت سايت تمهيدات خاصي اتخاذ بشه . با تشكر

لینک به دیدگاه

پیشنهادی که من دارم، به شرح زیراست

معمولادرسازمانها وتالارهابه مرورزمان، برای آپدیت بودن، تغییرات الزامی هست وخیلی طبیعی هست که uده ای که به سیستم قدیمی عادت کرده اند، خیلی با این تغییرات موافق نباشند. راه حلی که وجودداردانجام تغییرات بصورت گذاروآهسته می باشد.

اگر امکان داشته باشد که کاربران درانتخاب استفاده از سیستم قدیمی یا جدیدمختارباشند، این امر می تواند، کم کم آنها رابه کوچ کردن آماده کند.

خلاصه بحثم این هست که برای مدتی درحدود یک یادوسال، امکان استفاده ازهردوسیستم جدیدوقدیم برای کاربران وجودداشته باشد، وبعداز گذشت این مدت، یکی ازسیستمها انتخاب ونهایی شود.

یک نمونه از این کاردرسایت بورس ایران اتفاق افتاده است که وقتی واردمی شوی، اول سیستم قدیمی رانشان می دهدودگمه ای برای ارایه همان اطلاعات درسیستم جدید وجوددارد. افرادی که سیستم جدید راترجیح می دهند، با کلیک برآنبه سیستمجدیدمی روند.

Hidden Content

خودمن به شخصه اگرامکان دسترسی به پستهای قدیمی وجودنداشته باشد، بااین تغییرمخالفم. تصورکنید مطالب فراوانی که درطول چندین سال ثبت وضبط شده وارزش علمی بالایی دارد، دیگرقابل استفاده نباشد. من فکر می کنم یکی از عوامل مهم در رده بندی تالارها، قدمت ومدت فعالیت آنهاست. حال اگرقراباشد، ارتباط ایران سازه با پستهی قبلی حذف شود، درست به مثابه این است که یک تالارجدید متولد شده وبایستی از صفرشروع بکارکند.

لینک به دیدگاه

با سلام و تقديم احترام

پيشنهادي كه من مي تونم داشته باشم اين هست

شناسايي تاپيكهاي فعال سايت قبلي و انتقال اون به سيستم جديد هست

يك سري از تاپيكها مثل بحث در ارتباط با آزمونهاي ورود به حرفه و تحصيلات تكميلي سالهاي گذشته كه حجم قابل توجهي هم دارند انتقال شون چندان ضروري به نظر نميرسه

نهايت اتفاقي كه ميخاد اين بين رخ بده اينه كه انتقال موفقيت آميز نبوده و نه مشكلي براي سايت جديد پيش خواهد اومد و نه براي سايت قديم

به هر حال گمان مي كنم 70 درصد مطالب سايت قبلي جزء مطالب روز و قابل بحث نبوده و لزومي به انتقال شون به سايت جديد نيست

با تشكر از حسن توجه شما

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام

مطالب بسیاری در مورد تغییرات رخ داده در سایت توسط دوستان مطرح شده که کاملا به جا هست مخصوصا اطلاعات موجود در سایت قبلی که واقعا نبودشون در سایت جدید باعث میشه مجبور باشیم مطالب رو مجدد در سایت تایپ کنیم. قبلا بیشتر موضوعات مورد بررسی قرار گرفته بود و به شخصه خودم بیشتر به پستهای قبلی لینک میدادم.

امیدوارم به نحوی دسترسی به مباحث قبلی که واقعا تکرار ناپذیر هم هستند به نحوی برقرار باشه.

از مدیریت سایت جناب مهندس جعفری هم سوال داشتم که آیا امکان نمایش تعداد تشکرهای صورت گرفته از یک کابر مانند سایت قبلی وجود دارد یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلام

مطالب بسیاری در مورد تغییرات رخ داده در سایت توسط دوستان مطرح شده که کاملا به جا هست مخصوصا اطلاعات موجود در سایت قبلی که واقعا نبودشون در سایت جدید باعث میشه مجبور باشیم مطالب رو مجدد در سایت تایپ کنیم. قبلا بیشتر موضوعات مورد بررسی قرار گرفته بود و به شخصه خودم بیشتر به پستهای قبلی لینک میدادم.

امیدوارم به نحوی دسترسی به مباحث قبلی که واقعا تکرار ناپذیر هم هستند به نحوی برقرار باشه.

از مدیریت سایت جناب مهندس جعفری هم سوال داشتم که آیا امکان نمایش تعداد تشکرهای صورت گرفته از یک کابر مانند سایت قبلی وجود دارد یا نه؟

سلام

در مورد تعداد تشکرهای صورت گرفته: در پروفایل هر کسی سمت چپ بالا، نشون داده میشه تعداد تشکرهایی که از فرد صورت گرفته. اگر تشکر باشه با باکس مربوط بهش به رنگ سبز میشه و تعداد تشکر رو میزنه. تو عکس نشون داده شده برای یک تشکر

post-821-0-36914600-1460884291_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• Administrators

سلام

مطالب فروم قدیم از دسترس خارج نشده است فقط مطلب جدیدی به آن قابل اضافه کردن نیست. هر مطلبی از فروم قبل مد نظر شماست میتوانید به آن لینک بدهید یا آن را کپی  و در اینجا بازنشر کنید

تعداد تشکرها هم در صفحه شخصی کاربران قابل مشاهده است جز این با بردن موس روی اسم کاربری کاربر مورد نظر پنجره ای باز میشد که داخل آن پنجره در زیر آواتار کاربر تعداد تشکرها نوشته شده است

لینک به دیدگاه

چطور میشه پستی رو که گذاشتیم حذف کنیم؟

یا کلا تاپیک جدیدی که درست کردیم رو حذف کنیم؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مهندس جعفری

در فروم قدیم امکان Update کردن فایل در همان پست وجود داشت در فروم جدید یا فایل را باید حذف کرد (که تعداد دانلودهای انجام شده هم حذف میشود)

یا اینکه باید یک پست جدید ایجاد کرد.آیا امکان Update شدن فایل در سایت وجود دارد؟

لینک به دیدگاه

• Administrators

با سلام خدمت مهندس جعفری

در فروم قدیم امکان Update کردن فایل در همان پست وجود داشت در فروم جدید یا فایل را باید حذف کرد (که تعداد دانلودهای انجام شده هم حذف میشود)

یا اینکه باید یک پست جدید ایجاد کرد.آیا امکان Update شدن فایل در سایت وجود دارد؟

دقیق مطمئن نیستم  ولی اینطور که نگاه کردم امکان این کار نیست

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

اگربخواهیم درپستهای قبلی جستجو کنیم، به چه ترتیبی خواهدبود؟

بنظرمن گسستگی وعدم امکان جستجوی پستهای قبلی، ضرروزیان بزرگی درحق ایران سازه است. کلی زمان روی آن صرف شده وبانک اطلاعاتی بسیار خوبی تهیه شده بود که الان از آن محروم هستیم.

من هم فکرمی کنم، برگشتن به قالب قبلی بهترین کار هست.

لینک به دیدگاه

• Administrators

اگربخواهیم درپستهای قبلی جستجو کنیم، به چه ترتیبی خواهدبود؟

بنظرمن گسستگی وعدم امکان جستجوی پستهای قبلی، ضرروزیان بزرگی درحق ایران سازه است. کلی زمان روی آن صرف شده وبانک اطلاعاتی بسیار خوبی تهیه شده بود که الان از آن محروم هستیم.

من هم فکرمی کنم، برگشتن به قالب قبلی بهترین کار هست.

فروم قبلی از دسترس خارج نشده است و از طریق لینک زیر در دسترس است:

Hidden Content

پستهای فروم قدیم هم از طریق این لینک قابل جستجو است:

Hidden Content

لینک به دیدگاه

همیشه تغییر و مهاجرت و دل کندن از نسخه های قدیمی سخت و دشوار هست، اون هم نسخه ای که 10 سال عادت کرده بودیم به بازدید روزانه. اما مطمئناً بعد از گذشت مدت کوتاهی رجوع به نسخه پایین تر تقریبا نا ممکن خواهد بود.

شاید مؤثر ترین حرکت در ترغیب کاربران در به کار گرفتن فروم جدید، ارائه پست های جدید در قالب فروم قدیمی بود که رفته رفته به این مورد هم نیازی نخواهد بود.

با تشکر از مدیریت سایت

لینک به دیدگاه

سلام 

كاش ميشد مثل قبل موضوعات انجمنها در صفحه اول چند صفحه ميبود كه الان فقط يك صفحه و 15 تاپيك نمايش داده ميشود و صفحه دومي ندارد .

براي ديتا بيس قبلي هم ميشود لينك داد به تاپيك قديمي يك كم بايد خودمان تلاش كنيم تا سايت مثل قبل بشود .

لینک به دیدگاه

همه کاربران در انجمن قدیم به نحوه ی تشکر از بقیه انتقاد داشتند. در این انجمن که این مشکل حل شده، باز هم شاهد بیتوجهی به این موضوع هستیم.

واقعا افراد نباید خودشون رو اصلاح بکنند؟ و اون حرف ها که " دکمه تشکر در صفحه دیگر باز می شود و.." فقط یک بهانه نبود؟

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,027
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    jtaletvfxx
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• در حال حاضر هیچ کاربر عضوی آنلاین نیست
  • کاربران

• ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt

hamidt 1

Members
    • mohsen6176