رفتن به مطلب

اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

همه کاربران در انجمن قدیم به نحوه ی تشکر از بقیه انتقاد داشتند. در این انجمن که این مشکل حل شده، باز هم شاهد بیتوجهی به این موضوع هستیم.

واقعا افراد نباید خودشون رو اصلاح بکنند؟ و اون حرف ها که " دکمه تشکر در صفحه دیگر باز می شود و.." فقط یک بهانه نبود؟

اتفاقا به نظر من تشکر کردن تو این فروم سخت که هیچ تقریبا غیر ممکنه.

چونکه اکثرا الان همه با گوشی موبایل میان تو سایت.چون حیلی راح تره.

مناسفانه دکمه تشکر فقط در کامپیوتر هستش در ورژن گوشی نه تنها دکمه تشکر وجود نداره بلکه هیچ امکانی برای تغییر فونت شکلک ها و پیوست کردن فایل وجود ندارد.حداقل تو گوشی من که این جوریه

پس به نظر من زود قضاوت نکنین به هیچ وجه به نظرم بهانه نیست بلکه اکثر دوستان دلیل کاملا موجهی برای تشکر نکردن دارند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 91
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

alen18

با سلام خدمت مدیر سایت و دوستان قدیمی بعد از آنکه تصمیم گرفته شد که انجمن به برنامه چدید انتقال پیدا کند، جدای از معایب و مزایای ذاتی اینکار انتظاری که میرفت با توجه به تعداد کاربران بالای سایت و جایی که در بین مهندسین داشت فرآیند انتقال با ظرافت خاصی انجام گیرد. بنده چون سالهاست در عرصه اینترنت فعال هستم و زمانی کار طراحی وبسایت انجتم میداد تغییرات اینچنین زیاد دیده بودم که اکثرا برای انجمن های یزرگ با دقت خاصی انجام شد به صورتی که حتی کاربران ماوجه تغییرا اساسی نشدند.  ولی متاسفانه به نظر بن

admin

اول از همه از تمام دوستانی که در جهت ارتقا سایت انتقاد و پیشنهاد میکنند تشکر میکنم. همین تغییر فروم به شکل امروزی به پیشنهاد یکی از کاربران همین سایت بوده است که بعد از حدود شش ماه بررسی و مطالعه روی آن ، این تغییر انجام شد. اما در مورد انتقادات دوستان : 1- اینکه اطلاعات فروم قدیم به جدید منتقل نشده است چند دلیل داشته است : الف- فروم قدیم جزوی از ملحقات سیستم مدیریت متحوای ایران نیوک بوده است که چندین سال است که این سیستم دیگر دارای پشتیبانی نیست. هر تغییری در آن ریسک از دست رفتن کل اطلاعات را

alen18

جناب جعفری صحبتهای شما درست ولی به نظر من به جای حل مشکلات صورت مسئله پاک شده. بله انتقال دیتابیس مشکلاتی را دارد و خیلی از فرومهای بزرگ این مشکل را به جان خریدند. ولی آیا بهترین راه حل عدم انتقل دیتا بیس بوده است؟!! چیزی که من به وضوح میبینم در صورت عدم انتقال دیتابیس به هر روشی این فروم روز به روز رو به افول خواهد گذاشت. این کار مانند این است که ریشه های درختی را قطع کنیم و منتظر بمانیم تا ریشه جدید بزند. به قول شما اسنجا نوپاست. آیا صحیح بود یک فروم رگ و ریشه دار را نوپا کنیم و منتظر بشیم

تصاویر ارسال شده

سلام 

كاش ميشد مثل قبل موضوعات انجمنها در صفحه اول چند صفحه ميبود كه الان فقط يك صفحه و 15 تاپيك نمايش داده ميشود و صفحه دومي ندارد .

براي ديتا بيس قبلي هم ميشود لينك داد به تاپيك قديمي يك كم بايد خودمان تلاش كنيم تا سايت مثل قبل بشود .

سلام جناب مهندس؛

مطلبی که فرموذیذ موجود هست.

post-626-0-12054100-1463601317_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• Administrators

سلام 

كاش ميشد مثل قبل موضوعات انجمنها در صفحه اول چند صفحه ميبود كه الان فقط يك صفحه و 15 تاپيك نمايش داده ميشود و صفحه دومي ندارد .

براي ديتا بيس قبلي هم ميشود لينك داد به تاپيك قديمي يك كم بايد خودمان تلاش كنيم تا سايت مثل قبل بشود .

در صفحه زیر که برای هر کاربر قابل تنظیم است میتوانید آخرین تاپیکها را به هر شکلی که دوست دارید تنظیم و ببینید:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

ضمن اینکه تاپیکهای صفحه اول انجمن هم توسط هر کاربر قابل تنظیم است که چند تاپیک و از چه بخشهایی از انجمن نمایش داده شود

لینک به دیدگاه

فروم جدید نسبت به قبلی سنگین تر بوده و راضی کننده نیست

لینک به دیدگاه

خيلي خوبه متوجه تنظيمات ستون كناريش نشده بودم . فروم جديد خيلي بهتر هست . فقط بايد جا بيفته

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام و تقدیم احترام

با توجه به جا افتادن قالب فروم جدید در صورت امکان پیش فرض آدرس سایت فروم جدید باشه یا اینکه بعد از چند لحظه کاربر به صورت خودکار به فروم جدید هدایت بشه

با تشکر از مدیریت محترم سایت

لینک به دیدگاه

توی انجمن قبلی یک صفحه بود بنام متفرقه و... که مطالب عمومی میگذاشتیم... الان هست؟ یک بسازه..

لینک به دیدگاه

توی انجمن قبلی یک صفحه بود بنام متفرقه و... که مطالب عمومی میگذاشتیم... الان هست؟ یک بسازه..

با سلام

در آخر صفخه اول وجود دارد :

Hidden Content

لینک به دیدگاه

جالبه منم هر موقع جدیدا میومدم ایران سازه با خودم میگفتم چرا این شکلیه ؟ همه انجمن هاش سرد و بی روحه  ، شاید من چیزی از این ایران سازه جدید نمی دونم . 

اما حالا که این تاپیک رو خوندم متوجه شدم .

واقعا سرد و بی روح شده , انسجام ابران سازه از بین رفته . به نظر من باید سریعتر فکری بکنیم . 

منم توی فروم قبلی حدود 500 تا پست داشتم ولی همش رفته البته با یه نام کاربری دگه .

حیف

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیر سایت و دوستان قدیمی

بعد از آنکه تصمیم گرفته شد که انجمن به برنامه چدید انتقال پیدا کند، جدای از معایب و مزایای ذاتی اینکار انتظاری که میرفت با توجه به تعداد کاربران بالای سایت و جایی که در بین مهندسین داشت فرآیند انتقال با ظرافت خاصی انجام گیرد. بنده چون سالهاست در عرصه اینترنت فعال هستم و زمانی کار طراحی وبسایت انجتم میداد تغییرات اینچنین زیاد دیده بودم که اکثرا برای انجمن های یزرگ با دقت خاصی انجام شد به صورتی که حتی کاربران ماوجه تغییرا اساسی نشدند. 

ولی متاسفانه به نظر بنده  تغییراتی که در ایران سازه رخ داد به نحو مطلوبی نبود.

من در این مدت فقط منتظر بودم که تغییرات تکمیل شود ولی مثل اینکه از طرف مدیران تکمیل شده است و انتظار من بی جا بوده است!!

با توجه به اینکه من سالهاست که عضوی از این انجمن بودم و با خیلی از دوستا نیز از نزدیک آشنایی دارم حقیقتا از این نمونه تغییر ناراحت شدم و به نظرم ضربه بزرگی به ایران سازه بوده است.

- بزرگترین ایرادی که وارد است عدم انتقال دیتابیس بوده است. عدم انتقال دیتابیس باعث شده که کلا به معنی حذف فروم است. بخش عظیمی از دیتا بیس اطلاعات موجود در سایت بوده است که الان با ایجاد فروم جدید هیچ پیویتگی با مطالب جدید وجود ندارد. خیلی از مطالب هت که قبلا در فروم قبلی بحث شده و الان لازم است که ادامه داده شود یا اخبار تکمیلی مسئله رسیده و لازم است در ادامه آن تاپیک بیاید ولی عملا اینکار ممکن نسیت. بخش دیگری از عدم انتقال دیتابیس مربوط به کاربران است. کاربری که شاید 2000 پست داشته باشد در فروم جدید با 1 پست شروع میکند که این به خودی خود انگیزه فعالیت را کم می کند. همانطور که هیچ کدام از ما در فروم جدید عضو نشدیم و در ایرانسازه به فعالیت پرداختیم بنابراین فعالیت در فروم جدید هم مشابه با عضویت در فروم جدید بوده و خاصیت قبل را ندارد.

- مشکل دیگر مربوز به قالب سایت است. قالب سایت و فونتها و ... به نظر پیشرفت خاصی نداشته است و فونتها حتی بدتر شده است. به نظر باید قالب جدید با قابل قدیمی یک هماهنگی میداشت تا احاس غریب بودن برای کاربران ایجاد نکند

به هر حال به نظر من این تعییر سود آنچنانی در نهایت نداشته و معایب آن بیشتر از مزایای آن بوده اند. کاهش فعالیت دوستان قدیمی نیز این مسئله را تایید میکند.

به نظرم لازم است فکری به حال آن شود تا دیر نشده و کلا این فروم نابود شود.

من کماکان منتظرم

با سلام خدمت همکاران عزیز

ضمن تایید صحبت های alen18

نمی دونم چندین ماه هست که از رونمایی سایت جدید ایران سازه می گذره، ولی نمی دانم چرا هر بار که تصمیم می گیرم دوباره مثل قدیم ایرانسازه رو جز اولویت های فعالیت های اینترنتی قرار بدم، این کشش ایجاد نمیشه. یادش بخیر در چند سال گذشته، روزی رو بیاد نمیارم که چندین بار سایت را چک نکرده باشم و در این بازدیدها  اگر مطلبی به ذهنم می رسید هم در تاپیک ها مشارکت می کردم، ولی الان چند ماهه حتی سر نمی زنم یا اگر می زنم هر بار دپرس تر از گذشته می شم.

نمی دانم مشکل از چیه، بالاخره سایت آپدیت شده ولی من همیشه تو نظرم دانگرید شده بنظر میرسه...

با اینکه خودم از طرفداران پر پا قرص آپدیت سایت بودم، ولی هیچ وقت فکر نمی کردم وضعیت سایت اینگونه شود...

تا زمانی که نمی شد دیتابیس قدیمی رو ادغام کرد با هر سیستم جدیدی، بنظر من روی همون سیستم قدیمی می ماندیم بهتر بود...

اینکه دوباره بخواهید یک سایتی که اون زمان 100 هزار کاربر داشت را دوباره از نو برپا کرد، کار سختیه

حتی همین ثبت نام جدید همه کاربرا خودش بنظرم اون حس تعلقی که توی کاربران بوجود امده بود رو از بین برد...

3 هفته پیش فرصتی پیش اومد تا جناب مهندس مقدس پور عزیز را مجددا زیارت کنم، گفتم جناب مهندس چه خبر از سایت ایرانسازه، هنوز فعالیت دارید؟

گفتند نه، مدتی بعد از اپدیت شدن خواستم دوباره فعالیت کنم، اومدم عضو بشم دیدم نام کاربری من behsazi را شخص دیگری استفاده کرده و ....

در هر حال ما همیشه در حال غر زدن بودیم و از دور دستی بر آتش داشتیم و هیچ وقت نتوانستیم قدردان این سایت باشیم  و  مهندس جعفری عزیز یک تنه بار این سایت رو به دوش کشیدند.

لینک به دیدگاه

در هر صورت امیدواریم این فروم  فعال تر بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

یاد باد ان روزگاران یاد باد

ای کاش می شد نام کاربری هر یک از بچه ها یه همون شکل در فروم جدید انتقال می یافت

لینک به دیدگاه

عجب من ديدم بعضي كاربران قبلا محل نميگذاشتند الان توجه ميكنند !!

بياييد از نو شروع كنيم مگر چه ميشود ؟ اكثر دوستان قديمي هم كه با نام اصليشون معرف همه بوده و هستند و ميتوانند مثل جناب علوي بزرگوار به سايت كمك كنند بالاخره اينها هست . كمك كنيد برگرديم به روزهاي قبل . ديتابيس قديم هم هست جاي دور از دسترسي نيست . بيشتر مطالب هم درگير مرور زمان ميشوند . خيلي مطالب جديد هست .

لینک به دیدگاه

در سایت جدید این امکان به وجود آمده که هر کاربر بتواند از پست خودش تشکر کند!!

بعضی از کاربران از خودشان تشکر می کنند و با توجه به تکرار آن در مورد کاربر خاص می توانم بگویم که سهوا نبوده.

چنین امکانی ضروری نبوده و در سایت قدیم وجود نداشت. بر فرض وجود آن چرا بعضی ها از خودشان تشکر می کنند؟ !

لینک به دیدگاه

• Administrators

با سلام و تقدیم احترام

با توجه به جا افتادن قالب فروم جدید در صورت امکان پیش فرض آدرس سایت فروم جدید باشه یا اینکه بعد از چند لحظه کاربر به صورت خودکار به فروم جدید هدایت بشه

با تشکر از مدیریت محترم سایت

به راحتی میتوان بدون ورود به صفحه اصلی سایت وارد صفحه اصلی انجمن شد به شرطی که مستقیماً لینک زیر را توی آدرس مرورگرتان وارد کنید :

Hidden Content

مطالب صفحه اول به نوعی منتخبی از مطالب فروم جدید و مطالب قدیمی فروم قبلی است. اگر فروم جدید به عنوان صفحه اول سایت تعریف شود دسترسی به آن مطالب با مشکل مواجه میگردد.

در سایت جدید این امکان به وجود آمده که هر کاربر بتواند از پست خودش تشکر کند!!

بعضی از کاربران از خودشان تشکر می کنند و با توجه به تکرار آن در مورد کاربر خاص می توانم بگویم که سهوا نبوده.

چنین امکانی ضروری نبوده و در سایت قدیم وجود نداشت. بر فرض وجود آن چرا بعضی ها از خودشان تشکر می کنند؟ !

این مشکل رفع شد ضمن اینکه در این سیستم این امکان وجود دارد که به پستها امتیاز مثبت یا منفی داده شود که الان آن را فعال کردم یعنی اگر نسبت به پست کاربری نظر مثبت نداشتید میتوانید به آن رای منفی (معکوس تشکر) بدهید

لینک به دیدگاه

در هر حال ما همیشه در حال غر زدن بودیم و از دور دستی بر آتش داشتیم و هیچ وقت نتوانستیم قدردان این سایت باشیم  و  مهندس جعفری عزیز یک تنه بار این سایت رو به دوش کشیدند.

با سلام خدمت مهندس عزیز

البته بالنفسه آپدیت شدن فروم به تنهائی خودش امر بدی نیست مخصوصا" اینکه فروم جدید دارای امکانات بیشتر و به روزتری داشته باشد. به نظر من مشکلی که حاد شد

قطع ارتباط با دتا بیس فروم قبلی است که تبدیل به یکی از منابع بزرک عمرانی شده بود کما اینکه هنوز هم در فروم قدیم هرروز عضو تازه ای اضافه میشود.

به نظر من حتی اگر قالب سایت هم عوض نمیشد دیر یا زود ایران سازه به این رکود میرسید.

تا حدود 3 یا 4 ماه قبل از آپگرید آمار بازید کنندگان عضو انلاین(به غیراز میهمان) همیشه عددی بین 100 تا 130 نفررا نشان میداد.(صرفنظر ار اینکه آمار مربوط به فکر کنم نیم ساعت آخر بود)

به تدریج این آمار افت شدیدی پیدا کرد تا حداکثر بین 50 الی 60 نفر در زمان آپگرید رسید.خود بنده چند بار قصد داشتم از طریق پیغام خصوصی با مهندس جعفری حویای این افت بازید شوم که هر بار

منصرف شدم.به نظر من یکی از مشکلاتی که باعث این افت شد بیشتر ازجانب مدیران انجمن ها بود که با وجود اینکه هر انجمن به تعداد کافی مدیر وجود داشت ولی متاسفانه هیچ گونه کمک موثری

انجام نمی گرفت. اغلب پرسش ها بدون پاسخ مانده بود و شاید هم در اکثریت بودند.در این موارد در اغلب فروم ها مدیران انجمن جوابگو هستند ولی متاسفانه هیچ اقدام موثری به ندرت به جز

جابجائی یا ادغام پست ها از طرف مدیران فعالیتی دیده نمیشد.

همانطور هم که شما به درستی اشاره کرده اید مهندس جعفری یک تنه به تنهائی بار سایت را بدوش می کشیدند و حتی تا پاسی از نیمه شب هم در سایت حضور داشتند.با توحه به گستردگی

ایران سازه و مشغله های دیگر مهندس جعفری طبیعی است اگر تلاش ایشان حوابگو نباشد.شاید هم در فروم جدید مهندس جعفری به همین علت هیچ مدیر انجمنی انتخاب نکرده است.

ضمن پوزش از ادمین محترم و مدیران قبلی به دلیل شاید برداشت اشتباه این جانب به هرحال اعتقاد دارم با کار دسته جمعی میتوان ایران سازه را به جایگاه قبلی ارتقا داد.

امیدوارم که حضور فعال شما راکماکان داشته باشیم.

لینک به دیدگاه

ایرانسازه به مثابه یک تریبون آزاد برای مهندسین عمران هست. مطمئناً همکاران محترم با بنده هم عقیده هستن که هرکس در اینجا نهالی کاشته، قطعاً ثمره ش رو هم برداشت کرده.

لینک به دیدگاه

آخرین ارسال های انجمن هر چه میزنم و روز و هفته و ماه و ... را که انتخاب می کنم می نویسه متاسفانه ، مطلب جدیدی یافت نشد.

تنظیم خاصی داره؟

لینک به دیدگاه

• Administrators

آخرین ارسال های انجمن هر چه میزنم و روز و هفته و ماه و ... را که انتخاب می کنم می نویسه متاسفانه ، مطلب جدیدی یافت نشد.

تنظیم خاصی داره؟

تنظیم خاصی ندارد الان امتحان کردم چنین مشکلی ندیدم دوباره امتحان کنید. احتمالاْ غیر از مورد روز و هفته از گزینه های دیگر در قسمت پایین هم تیک زده اید مثلاْ گزینه «فقط موضوعاتی که دنبال میکنید» یا گزینه «موضوعات مشترک شده». توجه کنید که میتوانید برای دیدن آخرین ارسالها چند شرط را همزمان فعال کنید که باعث محدودتر شدن اخرین ارسالهای نمایش داده شده شود

لینک به دیدگاه

تنظیم خاصی داره؟

تنظیم خاصی ندارد الان امتحان کردم چنین مشکلی ندیدم دوباره امتحان کنید. احتمالاْ غیر از مورد روز و هفته از گزینه های دیگر در قسمت پایین هم تیک زده اید مثلاْ گزینه «فقط موضوعاتی که دنبال میکنید» یا گزینه «موضوعات مشترک شده». توجه کنید که میتوانید برای دیدن آخرین ارسالها چند شرط را همزمان فعال کنید که باعث محدودتر شدن اخرین ارسالهای نمایش داده شده شود

سپاس

تیک گزینه های موجود در قسمت" دیگر" را برداشتم حل شد

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مهندس عزیز

البته بالنفسه آپدیت شدن فروم به تنهائی خودش امر بدی نیست مخصوصا" اینکه فروم جدید دارای امکانات بیشتر و به روزتری داشته باشد. به نظر من مشکلی که حاد شد

قطع ارتباط با دتا بیس فروم قبلی است که تبدیل به یکی از منابع بزرک عمرانی شده بود کما اینکه هنوز هم در فروم قدیم هرروز عضو تازه ای اضافه میشود.

به نظر من حتی اگر قالب سایت هم عوض نمیشد دیر یا زود ایران سازه به این رکود میرسید.

تا حدود 3 یا 4 ماه قبل از آپگرید آمار بازید کنندگان عضو انلاین(به غیراز میهمان) همیشه عددی بین 100 تا 130 نفررا نشان میداد.(صرفنظر ار اینکه آمار مربوط به فکر کنم نیم ساعت آخر بود)

به تدریج این آمار افت شدیدی پیدا کرد تا حداکثر بین 50 الی 60 نفر در زمان آپگرید رسید.خود بنده چند بار قصد داشتم از طریق پیغام خصوصی با مهندس جعفری حویای این افت بازید شوم که هر بار

منصرف شدم.به نظر من یکی از مشکلاتی که باعث این افت شد بیشتر ازجانب مدیران انجمن ها بود که با وجود اینکه هر انجمن به تعداد کافی مدیر وجود داشت ولی متاسفانه هیچ گونه کمک موثری

انجام نمی گرفت. اغلب پرسش ها بدون پاسخ مانده بود و شاید هم در اکثریت بودند.در این موارد در اغلب فروم ها مدیران انجمن جوابگو هستند ولی متاسفانه هیچ اقدام موثری به ندرت به جز

جابجائی یا ادغام پست ها از طرف مدیران فعالیتی دیده نمیشد.

همانطور هم که شما به درستی اشاره کرده اید مهندس جعفری یک تنه به تنهائی بار سایت را بدوش می کشیدند و حتی تا پاسی از نیمه شب هم در سایت حضور داشتند.با توحه به گستردگی

ایران سازه و مشغله های دیگر مهندس جعفری طبیعی است اگر تلاش ایشان حوابگو نباشد.شاید هم در فروم جدید مهندس جعفری به همین علت هیچ مدیر انجمنی انتخاب نکرده است.

ضمن پوزش از ادمین محترم و مدیران قبلی به دلیل شاید برداشت اشتباه این جانب به هرحال اعتقاد دارم با کار دسته جمعی میتوان ایران سازه را به جایگاه قبلی ارتقا داد.

امیدوارم که حضور فعال شما راکماکان داشته باشیم.

با سلام خدمت جناب مهندس عطری عزیز

تمامی فرمایشات جنابعالی صحیح و متین هست.

وقتی فعالیت سایتی کاهش پیدا می کنه، به طبع آن، انگیزه مدیران نیز کاهش پیدا می کنه.

بنظرم انتظاری از مدیران و یا ناظمان انجمن ها در پاسخ گویی نمی توان داشت، شاید حداکثر کمکی بتوان انتظار داشت، نظم دهی و سر و سامان دادن به تاپیک ها باشه

چیزی که توی این چند سال فعالیت توی ایرانسازه دیدیم، این بود که هر کس در مباحث شرکت می کرد "دلی" کمک و راهنمایی می کرد و

بعضا "عنوان کاربری" یا "سن" یا "پست و مقام" افراد دخیل نبود، کما اینکه جنابعالی خود از پیشکسوتان این رشته هستید و یا  مهندسانی عزیزی چون مهندس مقدس پور، مهندس ابوالفتحی، مهندس نوری و

عزیزانی که الان حضور ذهن ندارم و همواره پاسخگویی سوالات امثال بنده بودند...

چیزی که من ازش تحت عنوان "دان گرید" نام بردم، صرفا جنبه بصری سایت مدنظرم بود که البته بحث سلیقه انفرادی هر شخص شاید مطرح بشه.

هنوزم بنظرم  ورژن قبلی ایرانسازه علی رغم "کلاسیک" بودن، شکیل تر و خوش دست تر از این فروم هست...

البته شاید خود کرده را تدبیر نباشه، یادمه همان زمان ها صحبت بر سر این بود که سایت قراره اگر آپدیت بشه، به سمت انجمن سازهایی نظیر "وی بولتن" بره که خب پر واضح بود که

نسخه های اصلی و لایسنس دار غیر رایگان بود و نیازمند صرف هزینه توسط کاربران که همان زمان بعضی افراد مخالفت کردند

و البته سیاست خود مهندس جعفری نیز بر رایگان بودن خدمات سایت استوار بود....

مشکل بزرگتر و مهم تر همان گونه که جنابعالی اشاره کردید، عدم امکان استفاده از دیتابیس قبلی است....

اینکه همه ان مطالب برن تو بایگانی و برای تک تک مطالب قدیمی مجبور باشی تاپیک بزنی، علاوه بر تکرار مکررات، سهل الوصول بودن دسترسی به ان ها را هم از بین برده

و نمیشه همزمان از دو سایت استفاده کرد. (شدنی که میشه userfriendly دیگه نیست)

بنظرم هنوز هم اگر "انجمن سازی" باشه که بتونه دیتابیس قبلی رو ساپورت کنه، ارزش هزینه کردن توسط کاربران را داره.

حتی اگر همه حاضر نباشند، 10 نفر یا کمتر هم اعلام امادگی کنند و هزینه اش رو متقبل بشیم که نخواد هزینه ای جدید علاوه بر هزینه سالانه سرور

به مهندس جعفری عزیز تحمیل بشه، ارزشش را دارد...

بشخصه خودم اعلام امادگی می کنم....

مطمِئن باشیم چیزی که در قبالش بدست خواهیم اورد، فراتر از هزینه های ریالی هست که انجام میشه....

لینک به دیدگاه

با سلام میبخشید ...

هزینش تقریبا چقدره مهندس؟ یک تومن میشه؟

لینک به دیدگاه

هر چند تکراریه ولی نظر من اینه که فروم جدید بی روح و سرده. کاربران فعال قبلی از دست رفتند. از یک طرف هم به نظر من با آمدن تلگرام، حضور اعضا در سایت ها کمرنگ شده است. تلگرام یک شمشیر دو لبه است و در اکثر مواقع ویرانگر.

من به دو دلیل دیگه از تلگرام استفاده نمی کنم و ممکنه به ندرت در مواقع ضروری سر بزنم. 1- پهنه استفاده تلگرام محدود به ایران و قسمتی از جمهوری های روسیه می باشد. 2- تلگرام فیلتر نشد!   ..... بیشتر از این نمی تونم توضیح بدم.

لینک به دیدگاه

• Administrators

هر چند تکراریه ولی نظر من اینه که فروم جدید بی روح و سرده. کاربران فعال قبلی از دست رفتند. از یک طرف هم به نظر من با آمدن تلگرام، حضور اعضا در سایت ها کمرنگ شده است. تلگرام یک شمشیر دو لبه است و در اکثر مواقع ویرانگر.

من به دو دلیل دیگه از تلگرام استفاده نمی کنم و ممکنه به ندرت در مواقع ضروری سر بزنم. 1- پهنه استفاده تلگرام محدود به ایران و قسمتی از جمهوری های روسیه می باشد. 2- تلگرام فیلتر نشد!   ..... بیشتر از این نمی تونم توضیح بدم.

بخشی از رکود فروم ایران سازه و نه همه آن به نرم افزار تلگرام برمیگردد. متاسفانه نکته ای که اکثراْ در استفاده از تلگرام به آن توجه نمیکنند اینست که اولاْ محتوای ایجاد شده در تلگرام بر خلاف فرومها در موتورهای جستجو ایندکس نمیشود و از طریق این موتورها نمیتوان به این محتوا دست پیدا کرد دوم اینکه محتوای ایجاد شده در آن نظم و بخشبندی مناسب مشابه فرومها را ندارد و سوم اینکه این محتوا لزوماْ ماندگاری محتوای فرومها را ندارد و  محتوای ایجاد شده در تلگرام ممکن است با تغییراتی که بعداْ در سیستم پیامرسان تلگرام ایجاد شود از دست برود. به هر حال حدس من اینست که تب استفاده از این سیستم نیز بعد از مدتی فروکش میکند و آنچه که ماندگار خواهد بود همین محتوای موجود در صفحات اینترنتی سنتی از جمله فرومها خواهد بود

لینک به دیدگاه

با سلام میبخشید ...

هزینش تقریبا چقدره مهندس؟ یک تومن میشه؟

سلام

من دیروز قیمت گرفتم، همین 1 تومن در میاد

post-871-0-28035000-1467487569_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,104
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    Anthonyalaro
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• در حال حاضر هیچ کاربر عضوی آنلاین نیست
  • کاربران

• mohsen6176

mohsen6176 0

Members
    • ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt