رفتن به مطلب

فراخوان اعتراض کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی عمران با کاردانی غیرمرتبط به نظام مهندسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام
من درعجبم که مسوولان ما فکرمنطقی نمیکنند.طبق اخرین بخشنامه کمسیون هم ارزی دوستانی که کاردانی غیر مرتبط دارند نمیتونند پروانه بگیرند حال که ثبت نام شنبه شروع میشه ایا میتونند در ازمون بهمن ماه شرکت کنند؟؟؟؟اونایی که ازمون مرداد مه قبول شدندمیتونند پروانه بگیرند؟؟
هرچند من به نوبه خود پیگیری کردم وگفتند قراره بخشنامه کمسیون هPOST /forums/index.php?s=478626b6970ceec4290b42b66d5b36f5

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

رشته کاردانی شما چی هستش مهندس ؟

لینک به دیدگاه

اتفاقا این بند از بخشنامه خیلی خوبه، ولی باید برای کسانی اجرا بشه که تاریخ شروع به تحصیل کارشناسی ناپیوسته شان بعد از صدور بخشنامه و اطلاع رسانی کافی باشد.

متاسفانه این بخشنامه ها بلافاصله بعد از صدور اعمال میشه. مثل قانون عدم صلاحیت طراحی برای کارشناسی ناپیوسته که کلا اشتباهه. مگه چه فرقی بین پیوسته و ناپیوسته هست. البته بعد از کلی اعتراض مثل اینکه در بخشنامه اخیر حق طراحی رو دادن ولی با پروانه مرتبط نظام مهندسی و نه اصلی.

کی می شود ما از این قانون های نصف شبی راحت بشیم خدا میدونه

لینک به دیدگاه

منم نمیدونم چرا ملاک مدرک رو مدرک کارشناسی نمیزارن>>>چرا باید ملاک کاردانی باشه این چه وضعیه آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!

الان کسایی که پروانه دارن با  این مصوبه جدید پروانه باطل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا همه رو سرکار میزارن .

لینک به دیدگاه

من کاردانیم ریاضیه. الان قبول شدم میگن باید منتظر بخشنامه جدید باشی.

لینک به دیدگاه

بخشنامه جدید کی قراره بیاد؟ بخشنامه جدید هم باز یکسری بند و تبصره اضافه میکنن همش مربوط میشه به کاردانی.....چرا کاردانی باید ملاک باشه!!!

اصل مدرک کارشناسی مهمه ... واقعا با این سیاست های بی برنامه و بی فکرشون..

لینک به دیدگاه

لطفا به اون شماره های کمسیون هم ارزی زنگ بزنید و اغتراض کنید.الان فردا که عدهای از دوستان بخوان ثبت نام کنند نمیتونند متاسفانه.

لینک به دیدگاه

به نظر من واسه آزمون جدید درست و به جا هست>>> ولی واسه قبل از تاریخ مصوبه جدید ظلمی هست در حق کسایی که پروانه دارن و قبول شدن....

واسه این آزمون و ورودی های جدید کارشناسی ناپیوسته این مصوبه باید اعمال بشه نه واسه همه کسایی که قبل ازین مصوبه مدرک کارشناسی ناپیوسته رو گرفتن...

لینک به دیدگاه

منم اینو گفتم ولی اداره را و شهرسازی گفت اونا را ول کن.بهشون گفتم به دیوان عدالت شکایت میکنم گفتند حق باشماست ولی این دست ما نیست.

لینک به دیدگاه

با این اوصاف که داره بوش میاد به هر کسی می خوان پروانه بدن .......اخه برادر من میشه مگه با مدرک کاردانی غیر مرتبط بیان کارشناسی عمران بخونند بعد بیان پروانه بگیرند......قبلا که ارشد عمران با کارشناسی غیر مرتبط میخوندند الان شده کاردانی غیر مرتبط با کارشناسی مرتبط.......فقط کم مونده کارگر ها و بناها و ماست بند ها هم به این صنف ورشکسته اضافه شوند!!.....نمی دونم چرا در رشته خودشان ادامه تحصیل نمی دهند....این کشور به دبیر فیزیک  و کاشی کار همانقدر نیازمند است که به لیسانس عمران  بیکار(مهندس!!!عمران).....خدایا تو بخیر کن

لینک به دیدگاه

اقای قهرمانی شما فک کنم حتما یا دکتراتون را در شریف خوندین یا هاوایی .بابا مرد مومن اون موقع مسوولان شما این قانون را گذذشته بودند ماهم خوندیم اگه نبود از کارشناسی میخوندیم.فک نکن که من و امثال من کودن و شما انیشتین هستین و عقل کل.

لینک به دیدگاه

ای بابا این همه حرف فقط حرفه حرف حرف حرف .... مملکت بی قانون  دارای شهر هایی به نام شهر هرت هستند که هرکی هرچی خواست میکنه . حالا این پروانه نه اینکه آش دهن سوزیه

بابا این پروانه را فقط میگیری و میندازی گوشه خونه مثل مدرک  در ایران این چیزا مهم نیست وباید بلد بود چطور دیگران را دور زند و س کیسه کرد حالا با پروانه یا بی پروانه ما نماینده مجلس داریم دیپلمه  شما فکر پروانه اشتغال هستید .

نمیخاد پروانه بگیرید شما اگه کار بلدی برو اجرا کننده شو  قرار نیست همه مهندس ناظرو طراح باشند هم دردسرش کمتره و هم تو این شهر هرت  از نظر قانونی هم کمتر پات گیره بابا

لینک به دیدگاه

مهندس شما اصل بحثو گذاشتین حاشیه رفتید.من میگم اقا اولا اون موقع این بخشنامه را صادر میکرد و ماتکلیفمونو میدونستیم دوما نمیزاشت ثبت نام کنیم سوما بعد این اتفاق یعنی قبولی این بخشنامه کمسیون هم ارزی اومده.بحث دکور و .... این حرفا نیست.

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه.......کامنت من حذف شد.......پس اینطور پست قبلیم رو  اصلاح می کنم.......تو این مملکت همه چیز و همه کس سر جاشه .شایسته سالاری کاملا وجود دارد واصلا زبان بازی و چاپلوسی هیچ جایی در فرهنگ رفیع ایرانی ندارد . ازادی بیان بصورت کامل وجود دارد . ایران مهد ازادی بیان و ......است.متشکرم

لینک به دیدگاه

اقای قهرمانی بنظرم بهتره براتون یک دوره ۴ ساله طرز حرف زدن میگذاشتند بهتر بود تا تحصیل ۴ ساله.شما حتما ایران تشریف ندارین که از بالا حرف میزنین.

لینک به دیدگاه

اولا سلام. ثانیا ادب مرد به ز دولت اوست.به جناب عالی پروانه ندادند به من فحش می دهید!!؟؟برو مشکلت رو با مسئولین وزارتخانه در میان بگذار.اینجا کامنت گذاشتن دردی از شما دوا نخواهد کرد.کمتر کسی مونده که این کمسیون هم ارزی دست رد به سینش گذاشته باشه همه الان ماشالله مهندس شدن من حقیر فقط بوقم.و لایق فحش شنیدن پس شما تقریبا تنها هستید.موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهندس شما اصل بحثو گذاشتین حاشیه رفتید.من میگم اقا اولا اون موقع این بخشنامه را صادر میکرد و ماتکلیفمونو میدونستیم دوما نمیزاشت ثبت نام کنیم سوما بعد این اتفاق یعنی قبولی این بخشنامه کمسیون هم ارزی اومده.بحث دکور و .... این حرفا نیست

مهندس حرف شما درست ولی این صحبت ها برای زمانی و کشوری است که قانون داشته باشه  نه ایران ما .چرا قبول نمیکنیم که اجرای قانون را بلد نیستیم و یا در اولین فرصت ان را برای خودمان میخواهیم تغییر دهیم .

الان همه جمع شن برن پیش وزیر علوم یا راه وشهرساز بازم فایده نداره  چون اونا پورسانت خودشون را گرفتند و دادن و تصویب کردند وتمام

باید همچنان فریاد زد تا مسولین بعدی بیان تو میدونو بگن اونا اشتباه کردند و حکایت مار اقبول کنید  چون ما درست میگیم  در کل دانش اموخته و مهندس در تعیین سرنوشت خود حقی ندارد شما پروانه هم بگیری چیزی عوض نمیشه .چون فقط یک کاغذه و از اون به بعد هم نظام مهندسی و هیت مدیره اش بجای تو فکر میکنند و نظر میدند و تصویب میکنندد چون خودمون بهشون رای میدیم چون قانون را بلد نیستم و فکر میکنیم اگز در انتخابات شرکت نکنیم کسی انتخاب نمیشه .نه عزیز تو شهر هرت تو هم گازشو بگیر و برو جلو که دیروز هرگز نبوده و نیست

هر مهندسی اگر یکم سرمایه و یکم دانش داشته باشه نیازی به پروانه نداره  .میتونه در بسیار ی از جاها حرفش را بزنه و ثابت کنه ..پروانه ملاک صلاحیت نیست ...بسیاری از مهندسان پایه یک هستند که خبر از تغییر مقررات ملی هم ندارند.ولی سرمایه را داشتند و برعکسش هم افرادی که سرمایه دارند و علم را ندارند و میان طرف همون مهندس کار بلد وکاری هم به پروانه خودشون واون بنده خدا ندارند

ولی در پیامهای بعد ..... بهتره ادب را راعایت کنید واینکه بخواید دوستان را به دوره 4ساله حرف زدن بفرستید اصلا در حد یک مهندس نیست که اینگونه حرف بزنه شما 10نفر مثل خودت نمیشناسی ؟خوب بلند شو برین وزارت خونه پیگیر باشید .ودر هر پاسخت هرکه گفت نمیدونیم این چیزیه که گفته شده  برو اونو که گفته پیدا کن تا به اون شمر برسی و هرچی خواستی بهش بگو

ولی اینجا ایرانه ایران ننننننننننننننننننننننننننننننن

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • 220 نظرسنجی در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی

1. 1. نظر شما در مورد ارجاع نظارت در نظام مهندسی چیست؟

• موافقم
      • مخالفم
      • با انجام اصلاحاتی در فرآیند موجود، موافقم

• آمارهای کاربران

• کل کاربران
      12,121
    • بیشترین افراد آنلاین
      17,603

جدیدترین کاربر
    Stevennup
  • چه کسانی آنلاین هستند؟ (مشاهده لیست کامل)

• در حال حاضر هیچ کاربر عضوی آنلاین نیست
  • کاربران

• mohsen6176

mohsen6176 0

Members
    • ramin1357

ramin1357 4

Members
    • rahmatii

rahmatii 34

Members
    • hamidt